OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Martin Buday (3-1) vs. Lukasz Lysoniewski (1-4) na OKTAGON 9

V největší slovenské aréně přece nemůže chybět ani pořádně těžkotonážní duel. Konstrukci klece na bratislavském OKTAGON 9 otestuje bezmála 250kg hmoty!

Slovenský obr Martin Buday si po vítězství v Košicích jde pro další skalp. Jeho pěstem a neustupujícímu stylu bude čelit polský borec Lysoniewski. Skórem možná na první pohled nenadchne, ale nenechte se zmýlit. V Polsku předvádí atraktivní zápasy a na bezhlavou výměnu úderů uprostřed oktagonu ho soupeři zrovna dvakrát přemlouvat nemusí.

Kdo z téhle přestřelky vzejde jako vítěz?

Oktagon 9 uvidí těžké váhy

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue