Michal Kotalík vs Martin Šolc, kdo se stane šampiónem?

Galavečer Oktagon 7 se rychle blíží a dojde na zajímavý souboj, který se uskuteční pod širým nebem v Praze na Štvanici. Pokud se zajímáte o tenis, tak ten se v sobotu hrát nebude. Bude se bojovat na život a na smrt a ve vzduchu budou lítat tvrdé pěsti s cílem zničit protivníka.

Michal Kotalík vs Martin Šolc na Oktagonu 7

„Šolcík se vyjádřil, že mu stačí jen první kolo a trénovat na tři ani nepotřebuje. Já souhlasím. Sám jsem ve třetím nikdy nebyl. Trénuju samozřejmě ale i kondici. Martin má totiž poměrně tvrdou hlavu. Já už nedávno předpovídal, že tohle určitě skončí v prvním kole, maximálně v polovině druhého,“ prozradil Kotalík.

Na to Šolc pronesl vtip, že Kotalíka nezná a dodal „Stát se může cokoliv, ale jeho tvrzení je bez respektu ke mně a docela bláhové. Mohl mi projevit trochu úcty. To, aby řekl, že ani neví, kdo jsem, a ví jen o mých problémech s váhou? To se bude docela divit.“

Dle našich předpokladů bude tento souboj velice vyrovnaný a je opravdu těžké předpovědět vítěze. Michal je sice o 20 let mladší, ale Šolc je veterán, kterého zdobí bohaté zkušenosti. Na Kotalíka je kurz 2.03, na Šolce si můžeme vsadit v kurzu 1.71. U Tipsportu si zatím vsadilo 80 lidí, z toho pouze třetina na Šolce.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue