mikulasek souper

Mikulášek má potvrzený další zápas! Koho vynese v nových zubech?

Bojovník Václav Mikulášek aka Baba Jaga hlásí návrat do služby! Konečně má za sebou úspěšnou operaci chrupu, kterou podstoupil v Turecku, a tak je připraven na další MMA zápas.

Do toho naskočí 4. prosince v Ostravě. V kleci na něj bude čekat slovenský zápasník Tomáš Bolo!

O Mikuláška byl největší zájem v době, kdy se měl utkat s Karlosem Vémolou. Terminátor ho ale přejel rozdílem dvou tříd, a tak měl Václav možnost napravit svou reputaci v souboji s norským policistou Robertsenem.

S Norem se totiž utkal i Vémola, a i když Terminátor zvítězil, celkem se v zápase natrápil. Jenže v souboji s Robertsenem se Vašek zranil a musel ze zápasu odstoupit.

A vypadá to, že si ještě chvilku počká, než bude moct o pocit vítězství v MMA zápase zabojovat. Jeho další souboj v OKTAGONu totiž proběhne až 4. prosince v Ostravě, kde se utká se Slovákem Tomášem Bolem.

„Můj další zápas dostanete 4. prosince v Ostravě. Těším se, protože vím, že nějaká část Ostraváků bude fandit té nasypané kouli,“ reagoval Vašek Mikulášek na svůj připravovaný zápas s Tomášem Bolem.

Souboj Mikulášek vs. Bolo se měl původně uskutečnit už v roce 2020, ale nakonec z něj sešlo. Tak snad se ho dočkáme na konci letošního roku.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue