Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Mikulášek: Že mě Vémola při staredownu praští? Lidé, co vyhrožují, jen málokdy něco udělají

Karlos Vémola vůbec nebyl spokojený, když se před pár dny doslechl, že jej Vašek Mikulášek při staredownu po vážení plánuje políbit. A tak mu slíbil pořádnou pecku, pokud tak skutečně učiní.

Baba Jaga během rozhovoru pro ŠPORT.sk přiznal, že má skutečně pro svého soupeře přichystané překvapení. Zdali půjde o polibek, to zatím neví, ale dozajista to bude budit vášně.

„Něco chystám, ale ještě nevím, co přesně to bude. Nechám se unést momentem, ať je sranda,“ uvedl Mikulášek, který naznačil, že se pokusí ověřit Vémolovy nervy a trpělivost.

„Karlos o mně tvrdí, že jsem úchylák. Já pro změnu tvrdím, že on už líbal horší věci, tak proč u mě dělá drahoty? Ať mě praští, ale lidé, co vyhrožují, jen málokdy něco udělají,“ zněla reakce dvaatřicetiletého bojovníka ze střední váhy.

Václav Mikulášek se utká s Karlosem Vémolou

A že Terminátor do přípravy obětovat spoustu času a trénoval s nebezpečným Khalidovem? Ani to mu Mikulášek prý nežere.

„Z dobrých zdrojů vím, že Karlos s Khalidovem určitě neměl vyrovnaný sparing, protože s ním žádný sparing ani neměl. Khalidov je legenda, snad to Karlosovi nikdo nevěří,“ uveřejnil Mikulášek.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin