Milan Ďatelinka si přijde na Oktagonu 22 na pořádný balík

Milan Ďatelinka v balíku? Vémola se s ním bude muset podělit o svou výplatu

Kromě toho, že Karlos Vémola přišel o titul, pocítí svoje selhání i na výplatě, kterou od OKTAGONu za dnešní zápas dostane. Těch 600 gramů, o které převážil, ho pravděpodobně připraví o stovky tisíc korun. A komu připadnou? Ďatelinkovi!

Majitel organizace OKTAGON, Pavol Neruda, prozradil, že Terminátor přijde o desítky procent ze své výplaty. Rozdíl připadne právě slovenskému bojovníkovi Milanovi Ďatelinkovi.

„Vémola přijde o desítky procent. To, že Karlos neshodil, mě nijak extra nepřekvapilo. Půl kila, to je strašně malý rozdíl, ale shodit mu to prostě nešlo. Skoro to měl. Vezměte si, že hubne už počtvrté v krátkém čase. Pro organismus je to extrémní zátěž. Říkal jsem si, že to snad není pravda, že nenavážil, ale nějak v šoku jsem nebyl. Čím častěji provádíte takhle náročné hubnutí, hůř se zbavujete vody. Neumíme si představit, jakým peklem si Karlos prochází, co od organismu očekává, jak ho vymačkává do sucha,“ prozradil Pavol Neruda.

V každém případě to vypadá, že si Ďatelinka přijde na hodně pěknou odměnu navíc, protože Terminátor má nejvyšší výplatu v OKTAGONU.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue