Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
milos petrasek miminko
milos petrasek miminko

Miloš Petrášek bude otcem! Radostnou novinku propálil omylem

Miloš Petrášek aka Meloun je jedním z nejoblíbenějších bojovníků na československé scéně.

Před turnajem OKTAGON 26 nebyl v jednoduché situaci, protože mu šlo o hodně. Na svém kontě měl tři prohry v řadě, dal výpověď v zaměstnání a musel za každou cenu vyhrát. To se mu nakonec povedlo, chorvatského soupeře ukončil už v prvním kole. Co ho hnalo dopředu?

K maximálním výkonu Melouna vybičovala radostná zpráva, kterou se dozvěděl pár dní před zápasem. „Když jsem se ve středu dozvěděl, že budu tátou, tak jsem si řekl, že na Štvanici odejdu z klece buď vítězně, nebo na nosítkách. Byla to taková poslední kapka, která mi potvrdila, že jdu správnou cestou. Měli jsme trošku problémy, jezdili na nějaká vyšetření, než nám doktoři řekli, že jsme v sedmém týdnu,“ prozradil Petrášek.

A i když neměl nic říkat, v pozápasové euforii se přeci jen pochlubil. „Manželka mě upozorňovala, že se to ještě nesmí říkat, ale já jsem trouba… Věděl jsem, že pokud vyhraju, poruším to a něco plácnu. Jsem užvaněný. Manželka se dívala doma, byla děsně nervózní. Volal jsem jí těsně před nástupem, abych ji slyšel. Říkala, že mě miluje, ale měla rozklepaný hlas, tak jsem si řekl, že to v kleci nebudu moc protahovat, že ji přece nenechám brečet, zatímco se peru,“ dodal Miloš.

Restart MMA kariéry se Milošovi povedl na výbornou, Chorvata zničil už v prvním kole na submisi a připsal si tak jedno z nejdůležitějších vítězství ve svém životě. Jak se vám zlejší a agresivnější Meloun líbil?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin