Milos Petrasek mma oktagon

Miloš Petrášek hlásí návrat do akce! Na turnaji OKTAGON 26 se utká s nebezpečným Chorvatem

Jeden z nejoblíbenějších bojovníků na československé MMA scéně hlásí návrat do služby! Miloš Petrášek se vrací zpět po necelých dvou letech. Už za měsíc na turnaji OKTAGON 26 poměří síly s chorvatským bojovníkem Vladem Neferanovicem. Uspěje?

Miloš Petrášek aka Meloun patřil k nejtalentovanějším zápasníkům, které jsme mohli v OKTAGONu vídat. Po třech hořkých porážkách si však dal od zápasení pauzu, aby se mohl vrátit silnější. Ačkoliv Petrášek nezápasil, v tréninku se udržoval stále. V přípravě pomáhal například Jiřímu Procházkovi, Karlosovi Vémolovi a Michalovi Martínkovi.

Zda mu pauza prospěla, nebo naopak, se budeme moci přesvědčit už 24. 7. na pražské Štvanici, kde se utká s Chorvatem Vladem Neferanovicem. Ten má na svém kontě šest výher a šest porážek, přičemž dva poslední zápasy prohrál. Chorvatský bojovník tak nebude pro Miloše snadnou kořistí, protože bude chtít za každou cenu vyhrát, aby po delší době konečně zakusil pocit výhry.

Zápas mezi Petráškem a Neferanovicem by měl být zárukou fajn podívané, protože oba zápasníci mají ve zvyku ukončovat své soupeře před limitem. Nikdo z nich si navíc nechce připsat další porážku, takže udělají vše, aby svého soupeře udolali. Zvládne Miloš tuhle chorvatskou výzvu a restartuje svoji MMA kariéru?

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue