Miloš Petrášek se tvrdě obul do troufalého Jona Marianka: Kluk z amatérů by tě zabil, kuřbuřte!

Miloš Petrášek se tvrdě obul do troufalého Jona Marianka: Kluk z amatérů by tě zabil, kuřbuřte!

Manažer Jakea Paula rozpoutal svým posledním videem řadu emocí, které nemohly zůstat úplně bez odezvy.

Na amerického kluka s českými kořeny se obrátila dokonce i celá řada zvučných osobností z tuzemské scény. Těm se nelíbí, že si jeden „odvážlivec“ dovoluje urážet či vyzývat ta největší česká jména, ačkoliv zatím nemá žádné bojové zkušenosti.

Jon Marianek svou opovážlivost korunoval výzvou, jež poslal Karlosovi Vémolovi. Za jeho doprovodu hodlá vyprodat celou o2 arenu, k čemuž prý ani ne potřebuje pomoc Oktagonu, kterému vládne „chamtivý“ strýček Ondřej Novotný. Vše údajně zvládne zorganizovat sám.

milos petrasek zprava

Jon Marianek se opřel do organizace OKTAGON MMA

„Novotný je takový chudý zm*d z Česka. Ví totiž, že jeho zápasníci nikoho nezajímají, a tak kopíruje věci ze zahraničí, co fungují,“ poukazoval Mariánek zejména na zápasy s celebritami, přičemž jednou takovou je i Jakub Štáfek, jenž pod Oktagonem už vystupoval.

Jonova troufalost bez odpovědi rozhodně nezůstala. „Raději budu chudákem z Čech, než abych měl hlavu v šéfíkově prdeli a dělal mu příležitostně děvku!“ opřel se do Jakeova manažera Miloš Petrášek, jenž sám spadá do té skupiny, která byla Jonem znehodnocena.

„Kluk z amatérů by tě zabil, ty kuřbuřte!“ zdůraznil Petrášek, který narážel na to, že Mariánkovi ještě chybí bojové zkušenosti. Pokud je tedy nepřebírá od svého přítele, známého Youtubera Jakea Paula. Po jeho vzoru nicméně chce obohatit minimálně to české publikum.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue