milos petrasek mma oktagon

Miloš Petrášek seknul s prací a bude se naplno věnovat MMA! Ovládne OKTAGON 26?

Miloš Petrášek aka Meloun je jedním z nejtalentovanějších bojovníků v Česku. A i když měl teď od zápasení delší pauzu, je připraven vrátit se zpět silnější.

Miloš totiž udělal jedno z nejtěžších rozhodnutí ve svém životě a skončil se zaměstnáním. A to vše z jediného důvodu…

Meloun se chce naplno věnovat MMA. Práce ho brzdila. „Skloubit časově náročnou práci a několik tréninků denně moc dobře nešlo, tak jsem se musel rozhodnout, co z toho si vyberu. A já jsem si vybral sport, který miluji. I když to znamená, že jsme s manželkou přišli o příjem, na který jsme byli zvyklí. Teď ale žiju svůj sen a vím, že si po zápase nebudu nic vyčítat,“ prozradil Petrášek.

Není žádným tajemstvím, že Meloun patří k těm nejlepším zápasníkům, kteří v OKTAGONu startují. A to i přes to, že má na svém kontě tři prohry v řadě. Dvakrát po sobě totiž prohrál s Američanem Kimballem, a pak i smolně s Christensenem. Už to vypadlo na konec kariéry, ale nakonec je vše jinak!

Petrášek se představí už na turnaji OKTAGON 26, který se uskuteční 24. července na pražské Štvanici. Síly poměří s nebezpečným Chorvatem Neferanovicem. „Vím, že jsem do přípravy dal všechno, cítím se skvěle. A absolutně žádný tlak na sebe necítím,“ dodal Meloun. Zvládne Miloš svůj návrat do MMA?

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue