Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Neobsazený trůn lehké váhy Oktagonu MMA se dočká slovenského nebo polského zastoupení

Už je to tady! Oktagon MMA hodlá postupně určit krále všech svých váhových divizí. Po těžké, bantamové a velterové váze přichází na řadu také lehká, v níž se střetnou dva v žebříčku nejvýše postavení borci.

Oktagon Prime 3, který se koná 15. února v Šamorínu, nám přinese z hlediska atraktivity ten nejvyšší stupeň vzrušení. Kromě finále Projektu Y zde uvidíme i titulovou bitvu, v níž se představí tuzemská jednička Miroslav Štrbák (18-9-1), na něhož se pokusí vyzrát neporažená dvojka Mateusz Legierski (5-0).

Polský Dynamit Mateuzs Legierski se přihnal do Oktagonu jako uragán. Nikdo o něm moc nevěděl, ovšem on za sebou bleskurychle zanechal vizitku v podobě tří KO. To poslední přišlo 9. listopadu v O2 areně, kde se vypořádal s Jakubem Bahníkem. Ještě předtím dokázal zastavit i slibného mladíka Ronalda Paradeisera.

Miroslav Štrbák bude v tomto souboji reprezentovat toho zkušeného borce, který své poslední bitvy sváděl pokaždé na jiném bojišti. Kdykoliv však působil pod taktovkou Oktagonu, bylo z toho přesvědčivé vítězství. To poslední zaznamenal 25. října nad Brazilcem Maxem Limou, jehož zdolal formou jednoznačného bodového rozhodnutí.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin