Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
vemola vancura
Zdroj: instagram.com

O osudu zápasu mezi Vémolou a Pirátem se rozhodne ještě v září, důležitá je hlavně jedna věc

Ještě než se odebere na boxerský souboj s Marpem, dal by si Karlos rád jeden zápas v MMA.

A ten, jak už všichni víme, by podstoupil v rámci střední váhy OKTAGONu proti Samuelovi „Pirátovi“ Krištofičovi, jemuž zde náleží titul dočasného šampiona. Počítá se ovšem s tím, že další zápas, který podstoupí, bude již o regulérní pás.

Pokud nám budou karty osudu nakloněny, dostane Karlos do 22. září od lékařů povolení, že si bude moct na konci současného roku dát ještě jeden duel. Kdyby to povolení nedostal, s největší pravděpodobností se představí až v únoru v boxerském ringu proti Marpovi.

„Dali jsme si termín 22. září, kdy si máme říct, jak to celé bude,“ prozradil promotér Ondřej Novotný ve výpovědi pro server kaocko. „Jedna věc je pohled Karlose, druhý je pohled lékařů. Zatím se vše hojí dobře, gratuluju. V tomto směru to je dobrý. Pokud mi všichni řeknou, že máme zelenou, zápas bude, mají ho slíbený.“

vemola marpo
Zdroj: facebook.com

Kdyby ovšem Terminátor povolení nedostal, Piráta bude čekat nějaká náhradní varianta. „Možné eventuality se představí na podzimních turnajích. Pirát má jistotu v titulovém zápase, Karlos také, pokud bude schopen nastoupit, když ne, do té doby budeme mít prověřeného bojovníka, jedničku váhy za prozatímním šampionem,“ přidal Novotný.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin