Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Očekávaný debut v OKTAGONu! Karlos Vémola už zná soupeře

Zápas Karlos Vémola vs. Pawel Brandys na akci Oktagon 11! Veterán UFC a fenomén domácí scény, Karlos Terminátor Vémola, má před sebou velmi očekávaný debut v OKTAGONu. Novou etapu kariéry rozhodně nechce odstartovat jinak, než vítězstvím a nejlépe vylepšením sbírky 20 ukončení před limitem (8KO, 12Subs).

Před našlapanou ostravskou arénou bude čelit nebezpečnému polskému silákovi, který 6 z 8 soupeřů ukončil před limitem (4KO, 2Subs). V Polsku je Brandys známý tím, že neodmítá těžké výzvy, což potvrzuje i součet skóre soupeřů, s kterými prohrál (48-18).

Od roku 2017 u něj nastala velká změna, změnil gym, kde dokázali vyladit nedostatky na zemi a hlavně našli využití pro jeho doslova mamutí sílu, kterou je v Polsku známý a obávaný. Z posledních 4 zápasů 3 vyhrál a je motivovaný udělat si v Ostravě na Vémolovi jméno. Lístky na akci Oktagon 11 můžete zakoupit zde.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin