OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

OKTAGON 10: Nabušená přítomnost Fortuny u Oktagonu! BONUS v článku!

Fortuna si pro vás u příležitosti jubilejního Oktagonu, který se 17.11.2018 uskuteční v pražské O2 Aréně, připravila hodně bohatý doprovodný program. Na co se konkrétně můžete těšit?

Na čtyři mobilní pobočky přímo v hale, kde si bude možné vsadit jak na prematchové, tak i LIVE sázky. A že nabídka bude opravdu pestrá, protože naši bookmakeři budou sedět přímo v hale a mít tak vše přímo z první ruky.

Navíc po celou dobu akce budou halou procházet naše Fortuna hostesky se speciálním FORTUNA MMA magazínem, který obsahuje informace o jednotlivých zápasech! V magazínu navíc naleznete volnou sázenku v hodnotě 100 Kč, kterou budete moci rozmnožit na Oktagon sázkách. Takže hledejte dívky ve žlutém a ptejte se po našem magazínu. Najdete v něm i zajímavé informace k vybraným zápasům a rady experta!

V průběhu večera navíc bude probíhat i tipovací soutěž o finanční odměny! Tak se nezapomeňte zúčastnit. Tipovací soutěž naleznete opět u našich Fortuna Girls!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue