OKTAGON 19 Brno: Informace, fight card, online výsledky a live přenos

Turnaj roku! Tak OKTAGON 19 nazval jeden z jeho tvůrců, promotér a komentátor Ondřej Novotný. Když se podíváme na našlapanou zápasovou kartu, nezbývá nám než uznat, že na tom něco bude.

Návrat na českou MMA scénu v podání Lucie Pudilové. Kat Gábora Borároše v souboji s nadějným prospektem z brněnského Jetsaam Gymu. Snaha Piráta Krištofiče o pomstu bývalého tréninkového parťáka a samozřejmě vyhecovaná bitva Vémola vs. Mikulášek!

Oktagon 19 v Brně přináší skvělé zápasy

Předkarta nám nabídne comeback vítězky OKTAGONu Underground Terezy Rondy Bledé. Nadějná bojovnice na soupeřku stále čeká a nám nezbývá než doufat, že přijede větší kvalita, než byla na posledním turnaji oponentka Lucie Szabové. Návrat po zranění hlásí komik a slávistický chuligán Matúš Juráček. Toho čeká zástupce OFA Gymu Michal Dobiáš.

Souboj kamarádů z OKTAGON Výzvy 2 Pavla Salčáka a Ondřeje Rašky nabídne také bezpochyby zajímavou podívanou. Poslední zápas z prelims, který určitě stojí za zmínku, je premiéra v OKTAGONu pro Javida Basharata. Borec z londýnského Shootfighters zvítězil ve všech 8 zápasech, které absolvoval a mluví se o něm jako o adeptovi na smlouvu v UFC.

Hlavní karta nám ukáže, jak jsou reálné sny Andreje Kalašníka o titulu ve veltrové divizi OKTAGONu. Tato Primera, který na OKTAGONu 16 vyškolil Gábora Borároše, bude zajisté důkladnou prověrkou pro brněnského bijce s přezdívkou AK-47.

Pirát Krištofič se sice dlouho připravoval na Roberta Bryczeka, ale když na něj ve finále vyšel Mateusz Strzelczyk, řekl si Polák jako Polák a jde se na věc. Nic jednoduchého ovšem Samuela nečeká, o čemž se zvládl přesvědčit i Vlasto Čepo, který neubránil precizně utažený armbar.

Dlouho odkládaná premiéra v OKTAGONu čeká UFC veteránku Lucii Pudilovou. Její soupeřka Cornelia Holm má zkušenosti z Cage Warriors a disponuje vynikajícím grapplingem. Lucka potřebuje výhrou restartovat kariéru, ale snadné to mít rozhodně nebude.

Hlavní zápas, ve kterém se očekává letecký den pro Vaška Mikuláška. Baba Jaga se tomuto scénáři pokusí vzepřít a zhodnotit extrémně dlouhou a tvrdou přípravu, na které se podílel například Attila Végh. Karlos Vémola vyhlásil odchod do důchodu, pokud nezvítězí v prvním kole, takže o zajímavou zápletku máme postaráno.

Turnaj nebude tentokrát vysílat kanál O2 TV Sport a jedinou možností bude stream na Tipsportu nebo PPV, které nabídne i Full HD kvalitu. Pokud se vám nechce investovat 10 euro za placený přenos, registrujte se níže a při minimálním vkladu 30 korun můžete sledovat předzápasy i hlavní kartu.

NÁVOD: Jak sledovat Oktagon 19?

1) Registrujte se přes odkaz níže:

 —> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY
 —> Sledovat  ze SLOVENSKA

2) Ověřte jednoduše svůj nový účet přes internet

3) Proveďte vklad alespoň 30,- Kč (následně obdržíte 150,- Kč zdarma jako bonus)

Pro sledování zápasů stačí přejít do sekce LIVE a vždy kliknout na duel, který chcete sledovat. Můžete si také vsadit na své favority a zpestřit si tak celý galavečer.

Oktagon 19 – ONLINE VÝSLEDKY

  • Karlos Vémola porazil Václav Mikulášek – submise (rear naked choke) 1. kolo
  • Lucie Pudilová porazila Cornelia Holm – na body (3:0)
  • Samuel Krištofič porazil Mateusz Strzelczyk – TKO (knockdown a údery na zemi) 2. kolo
  • Tato Primera porazil Andrej Kalašník – na body (3:0)
  • Matěj Kuzník porazil Marek Bartl – na body (3:0)
  • Javid Basharat porazil Alexander Bezkorovayny – submise (arm triangle) 2. kolo
  • Pavel Salčák vs Filip Tomczak – remíza
  • Matúš Juráček porazil Jan Široký – TKO (údery na zemi) 3. kolo
  • Filip Macek porazil Jerry Kvarnstrom  – submise (guillotine) 2. kolo
  • Michal Glos porazil Lukáš Trvdý – submise (kneebar) 1. kolo

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin