Alex Lohoré vs. Tato Primera na Oktagonu 22

OKTAGON 22: Alex Lohoré vs. Tato Primera – analýza, tip a live TV

Druhou nejsledovanější událostí po titulové bitvě bude na OKTAGONu 22 souboj z vrcholu veltrové váhy mezi dvěma zahraničními borci. Původní plán byl, že barvy československého MMA bude hájit Pirát Krištofič, ale vyřadilo jej poraněné koleno a na jeho místo naskočil španělský bojovník Tato Primera.

Ten chytil v poslední době solidní formu a dokázal dvakrát překvapit tuzemské fanoušky, když sekl nejprve Gábora Borároše a následně i Andreje Kalašníka. Oba zápasy navíc ovládl zkušeným výkonem, kdy precizně dodržel stanový game plane. Upravil tak svoji bilanci na patnáct výher a devět porážek, kdy 67 % vítězství získal knockoutem.

Alex Lohoré má v Oktagonu 2 porážky

Nyní jej čeká sebevědomý Francouz Alex Lohoré, který sice utrpěl v OKTAGONu dvě porážky, ale nyní poprvé nastoupí ve své obvyklé váhové kategorii. Zápas o titul střední váhy ukázal, že Da Killa Kid není klasická čtyřiaosmdesátka a silově na tuto kategorii připraven není.

Karlos Vémola jej pět kol s přehledem kontroloval, ale Francouz předvedl slušnou obranu a velkou resistenci. Jednatřicetiletý borec se zkušenostmi z Bellatoru nebo Cage Warriors disponuje rekordem devatenáct výher a sedm porážek, kdy 47 % vítězství získal knockoutem.

Tato Primera se chystá na Oktagon 22

Alex Lohoré vs. Tato Primera a tip v kurzu 1.70

Primera i Lohoré mají v OKTAGONu šampionské ambice a výhra v tomto souboji může být vstupenkou do boje o pás. Alex se ale nachází v mnohem složitější pozici, protože třetí prohra v řadě by jej od tohoto snu na delší čas odstřihla. Z tohoto důvodu od Da Killa Kida čekáme mnohem sveřepější a koncentrovanější výkon, než tomu bylo naposledy se Silvou.

Kvalitou oponentů je Lohoré na úplně jiné úrovni. Tentokrát nebude ztrácet ani silově, Primera do zápasu nenabírá extrémní množství kilogramů oproti váze. Očekáváme takticky pojatý a opatrný zápas, který na body ovládne Alex a připíše si první vítězství na půdě OKTAGONu. Celý turnaj můžete sledovat live zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue