Tadeáš Růžička vs. Dawid Kareta na Oktagonu 22

OKTAGON 22: Tadeáš Růžička vs. Dawid Kareta – informace a živý přenos

Turnaj OKTAGON 22 si jako zahajovací duel zvolil MMA premiéru jednoho z největších talentů postojové scény posledních let. Tadeáš Růžička má za sebou čtyřiašedesát zápasů, ve kterých dokázal sedmapadesátkrát vyhrát!

Růžička urval také obrovsky ceněné tituly mistra světa WAKO a IFMA. Nyní se již dva roky u Andrého Reinderse připravuje na svůj debut v novém sportu. Loni si během turnaje Underground ozkoušel klec a 4oz rukavice. Čtyři ukončení knockoutem vypovídají o tom, že Mawarova síla a přesnost bude v malých rukavicích pro většinu soupeřů velký problém.

Uvidíme, jaké zbraně si na Tadeáše přiveze polský mladík Dawid Kareta. Ten má v MMA bilanci dvě výhry a jednu porážku, kdy obě vítězství získal submisí. Jak je u našich severních sousedů obvyklé, jedná se tvrdého borce se solidním grapplingem.

Tadeáš Růžička se představí na Oktagonu 22 ve své premiéře v MMA

Tip na zápas Tadeáš Růžička vs. Dawid Kareta

První zápas v nové disciplíně je vždy náročný. Délka kol, hubnutí do 66 kilogramů, to vše může na Mawarovi zanechat stopy. Naposledy se o tom přesvědčil Daniel Škvor, který rozhodně přípravu a boj na zemi nepodcenil, ale stejně zažil velmi nepříjemné chvilky, když po prvním kole fyzicky úplně odešel.

Růžička má ale výhodu v nízkém věku, který je pro rychlou adaptaci klíčový. Tadeáš očekává, že Polák bude chtít souboj svázat u pletiva a přenést na zem. Kareta ale do útoků hodně přepadává a dává hlavu nebezpečně nízko. Pokud se Mawarovi povede dobře načasovat koleno, může být velmi rychle po zápase. Růžička je kvalitou jinde, a proto zvládne překonat nástrahy premiéry v MMA a připíše si vítězství.

Oktagon 22 můžete sledovat živě zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue