oktagon buday minda pirat

OKTAGON 25 přinese nové hvězdy, comeback osvědčených bijců i boj o pás nejtěžší divize

První letní galavečer organizace OKTAGON bude opět hostit prověřená pevnost Brno. Jak se na minulé akci ukázalo, i okleštěná divácká návštěva dokáže změnit atmosféru turnaje o několik tříd k lepšímu, a tak budou mít bojovníci opět podporu tribun.

Celá karta čítá solidní porci dvanácti zápasů. Sedm na prelims a pět na hlavní kartě. OKTAGON opět nabídne úvodní boj zdarma na sociálních sítích. Jako zápas, který má přesvědčit fanoušky o tom, že zakoupení PPV nejsou vyhozené peníze, byl vybrán duel mezi Kubou Bahníkem a Izraelcem Ronem Beckerem. Reprezentant All Sports Academy je znám svým atraktivním stylem, a tak tato volba dává smysl. Jeho sok má za sebou již tři zápasy v Bellatoru a určitě nepřijede do Čech na výlet.

Další souboj na prelims, na který se určitě zaměří pozornost fanoušků, je bitva mezi Ronym Paradeiserem a Ardou Adasem. Hvězda bratislavské Octagon Fighting Academy potřebuje po neúspěšném útoku na titul vyhrát, aby nevypadla z mistrovského mixu a byla relevantní pro odvetu s šampionem Buchingerem. Němec Arda je nepříjemný, všestranný borec, který chodil i veltr a v lehké váze je opravdu silný.

Hlavní kartu odstartuje krásná thaiboxerka Monika Chochlíková, jež si odbila úspěšnou MMA premiéru v Bellatoru, ale tuzemská organizace jí paradoxně připravila podstatně těží test než ten, který absolvovala v zámoří.

Po operaci kolene se do akce vrátí také Pirát Krištofič. Soupeřem mu bude samojský bojovník Al Matavao, který byl vybrán i do známé show Dana White Conteder Series. Samuel má momentálně tři výhry v řadě a pokud porazí i nepříjemného Američana, může se směle ucházet o titulovou šanci.

Hlavní předzápas obstarají dvě slovenské naděje Ryšavý a Bartl. Vyhecovaný souboj dvou největších gymů, jež se u našich východních sousedů nacházejí, provázejí drobné provokace a určitě nás nečeká přátelská atmosféra.

Nejsledovanější událost sobotního večera je jasná! Těžká váha vždy táhne a v případě Mindy s Budayem proti sobě nastoupí opravdové hříčky přírody. Polský King Kong je rozjetý díky sérii výher, ale Bady je pro každého ohromně náročný soupeř a podle nás titul zůstane na Slovensku.

Sázet a sledovat se dá přes Tipsport.cz nebo díky zakoupení PPV, které si drží svoji příznivou cenu a kvalita přenosu jde stále nahoru. Pokud jste opravdový fanoušci MMA, nenecháte si našlapaný galavečer utéci.

oktagon karta
oktagon karta

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue