Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
bartl rysavy mma oktagon 25
bartl rysavy mma oktagon 25

OKTAGON 25 přinese vyhecovaný souboj slovenských nadějí

Dva prestižní slovenské gymy vyšlou na následujícím turnaji organizace OKTAGON do boje své velké naděje.

Zástupce OFA Marek Bartl jde v poslední době výkonnostně strmě vzhůru, a proto si po posledním zápase nenápadně řekl o Karola Ryšavého. Ten o souboj s Bartlem projevil zájem již před delší dobou, takže bylo jednání velmi rychlé a konkrétní.

Oba mladíci se příliš nevyžívají v urážení soupeřů, vše se tak obešlo bez zbytečného trash-talku, ke kterému se na popud organizace ostatní bijci občas až příliš nutí. I přes tento fakt se ale v posledních rozhovorech vzájemně nešetří a oba dokazují, že jsou skálopevně přesvědčeni o svém vítězství.

Bartl takto zhodnotil Ryšavého schopnosti v rozhovoru pro OKTAGON. „Určitě není extrémně komplexní zápasník, podle toho, co jsem viděl v posledních zápasech. V postoji je dřevěný, nemá žádnou pořádnou techniku. Ve wrestlingu průměr a na zemi podle mě nic, tam jsou těžké nedostatky. To, že teď chytil Kuzníka, je sice super, ale myslím si, že to nic nesvědčí o zkušenostech na zemi.“

Marek se nebál promluvit i o svých silných stránkách. „Mám extrémně dobrý mindset. Ať už jdu s kýmkoliv, dobře se na zápas nastavím, věřím ve své schopnosti, to je moje největší výhoda. Nechci být škatulkovaný jako postojový zápasník, ale chci být maximálně komplexní.“

Marek Bartl je momentálně sedmičkou lehké váhy OKTAGONu a jeho soupeř Karol Ryšavý se nachází na páté pozici. Mezi nimi trůní svěřenec Andrého Reinderse Matěj Kuzník, který s oběma v nedávné době změřil síly.

Bartl ostravskému rodákovi podlehl těsně na body, ale Ryšavý jej dokázal uškrtit již v prvním kole. Ani toto ukončení ale na Bartla velký dojem neudělalo. „To extrémně podcenil (Kuzník). Působil odevzdaně a Karlíto se chytil šance a utrhl mu dekl.“

Zajímavá bitva o pozici v první pětce lehké váhy nás čeká již tuto sobotu. Uvidíme, zda se bude radovat tlupa z OFA Gymu, nebo se lépe povede svěřenci Attily Végha ze Spartakus Fight Gymu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin