OKTAGON 7 je tady! Vážení bojovníků proběhlo v pátek před OD Kotva

OKTAGON 7 je tady! Zážitek, pohlcující atmosféra pod otevřeným nebem a v neposlední řadě akcí nabité zápasy s často překvapujícími a nepředvídatelnými výsledky.

Zkrátka MMA, jak ho máme rádi. Vážení bojovníků i se speciálním programem proběhlo v pátek 27. července od 16:00 před OD Kotva.

Nejen tento, ale i ostatní zápasy na pražském Oktagonu 7 si užijete v přímém přenosu na stanici O2 TV Sport. Živý přenos si můžete vychutnat také online nebo i v aplikaci O2 TV na mobilu nebo v tabletu.

Turnaj se uskuteční na tenisovém ostrově Štvanice. Diváky čeká fantastická show pod otevřeným nebem, bohaté občerstvení, nový merchandising, velkoplošná obrazovka a jedinečný zážitek.

Vsadit si můžete u Tipsportu. Vstupte do největší komunity sázkařů a získejte 150 Kč zdarma. Čeká na vás i vstupní bonus až 50 000 Kč. Inspirujte se tipy zkušených sázkařů v Tiket aréně a získávejte odměny díky psaní analýz k zápasům, ve kterých se vyznáte. Registrujte se zde.

Na Oktagon 7 jsme si i tentokrát připravili několik analýz. Vsadit si můžete téměř u každé sázkové kanceláře u nás. Další informace naleznete v sekci Kde sázet.

Kotalík Michal – Šolc Martin

Budeme volit o dvacet let mladšího Kotalíka, kterého čeká nejtěžší zápas kariéry. V cestě mu bude stát legenda MMA scény Martin Šolc. Po přestupu do gymu Andrého Reinderse oživil Michal Kotalík svou kariéru. Tři poslední zápasy jasně vyhrál a jeho progres jde vidět hlavně na psychice. Portál topfight.cz považuje Kotalíka za favorita zápasu a pokud bude dodržovat taktiku, měl by vyhrát.

Brož Miroslav – Torok Gabriel​

Dalším zápasem na Štvanici bude Brož Miroslav – Torok Gabriel. Bývalý reprezentant v hokeji Miroslav Brož musel ukončit kariéru kvůli zranění a přidal se na dráhu MMA. Zatím se mu to daří skvěle a drží parádní rekord 7-0. V tomto zápase je na něj vypsaný kurz 1.25 a sázkaři podali už přes sto tiketů. I my si myslíme, že vítězství bude i tentokrát na jeho straně.

Martínek Michal – Dittrich Daniel

Mezi Martínkem a Dittrichem se rozhodne o šampionovi v těžké váze MMA. Lépe je na tom určitě Martínek, který ve své zatím relativně krátké kariéře (jedná se o bývalého hokejistu) zatím nepoznal hořkost porážky a má bilanci 6-0. Nastoupil už v 5 turnajích Oktagonu a většinu zápasů ukončil už v úvodních kolech.

Hošek David – Bolo Tomáš

Bolo Tomáš není špatný zápasník, ale v poslední době nepředvedl nic úchvatného. Proti Davidovi bude preferovat převážně zem, v postoji se mu rovnat nemůže. Navíc mi přišlo, že má problém s kondičkou. Zde věřím, že David Hošek je lepším zápasníkem, jeho síla se výrazně projeví a zápas skončí ještě před limitem.

Macek Filip – Fatullazade Zaka

Dalším zápasem na Oktagonu 7 bude Macek Filip – Fatullazade Zaka. Tento match je asi ten nejvyrovnanější a není lehké tipovat vítěze. Co se týče sázek, my půjdeme proti českému bojovníkovi a volíme vítězství druhé strany v plnohodnotném kurzu 1.96.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin