OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

OKTAGON 7 je tady! Vážení bojovníků proběhlo v pátek před OD Kotva

OKTAGON 7 je tady! Zážitek, pohlcující atmosféra pod otevřeným nebem a v neposlední řadě akcí nabité zápasy s často překvapujícími a nepředvídatelnými výsledky. Zkrátka MMA, jak ho máme rádi. Vážení bojovníků i se speciálním programem proběhlo v pátek 27. července od 16:00 před OD Kotva.

Nejen tento ale i ostatní zápasy na pražském Oktagonu 7 si užijete v přímém přenosu na stanici O2 TV Sport. Živý přenos si můžete vychutnat také online nebo i v aplikaci O2 TV na mobilu nebo v tabletu. Turnaj se uskuteční na tenisovém ostrově Štvanice. Diváky čeká fantastická show pod otevřeným nebem, bohaté občerstvení, nový merchandising, velkoplošná obrazovka a jedinečný zážitek.

Vsadit si můžete u Tipsportu. Vstupte do největší komunity sázkařů a získejte 150 Kč zdarma. Čeká na vás i vstupní bonus až 50 000 Kč. Inspirujte se tipy zkušených sázkařů v Tiket aréně a získávejte odměny díky psaní analýz k zápasům, ve kterých se vyznáte. Registrujte se zde.

Na Oktagon 7 jsme si i tentokrát připravili několik analýz. Vsadit si můžete téměř u každé sázkové kanceláře u nás. Další informace naleznete v sekci Kde sázet.

Kotalík Michal – Šolc Martin

Budeme volit o dvacet let mladšího Kotalíka, kterého čeká nejtěžší zápas kariéry. V cestě mu bude stát legenda MMA scény Martin Šolc. Po přestupu do gymu Andrého Reinderse oživil Michal Kotalík svou kariéru. Tři poslední zápasy jasně vyhrál a jeho progres jde vidět hlavně na psychice. Portál topfight.cz považuje Kotalíka za favorita zápasu a pokud bude dodržovat taktiku, měl by vyhrát.

Kotalík Michal na vážení

Brož Miroslav – Torok Gabriel​

Dalším zápasem na Štvanici bude Brož Miroslav – Torok Gabriel. Bývalý reprezentant v hokeji Miroslav Brož musel ukončit kariéru kvůli zranění a přidal se na dráhu MMA. Zatím se mu to daří skvěle a drží parádní rekord 7-0. V tomto zápase je na něj vypsaný kurz 1.25 a sázkaři podali už přes sto tiketů. I my si myslíme, že vítězství bude i tentokrát na jeho straně.

Brož Miroslav - Torok Gabriel​

Martínek Michal – Dittrich Daniel

Mezi Martínkem a Dittrichem se rozhodne o šampionovi v těžké váze MMA. Lépe je na tom určitě Martínek, který ve své zatím relativně krátké kariéře (jedná se o bývalého hokejistu) zatím nepoznal hořkost porážky a má bilanci 6-0. Nastoupil už v 5 turnajích Oktagonu a většinu zápasů ukončil už v úvodních kolech.

Martínek Michal - Dittrich Daniel

Hošek David – Bolo Tomáš

Bolo Tomáš není špatný zápasník, ale v poslední době nepředvedl nic úchvatného. Proti Davidovi bude preferovat převážně zem, v postoji se mu rovnat nemůže. Navíc mi přišlo, že má problém s kondičkou. Zde věřím, že David Hošek je lepším zápasníkem, jeho síla se výrazně projeví a zápas skončí ještě před limitem.

Hošek David - Bolo Tomáš

Macek Filip – Fatullazade Zaka

Dalším zápasem na Oktagonu 7 bude Macek Filip – Fatullazade Zaka. Tento match je asi ten nejvyrovnanější a není lehké tipovat vítěze. Co se týče sázek, my půjdeme proti českému bojovníkovi a volíme vítězství druhé strany v plnohodnotném kurzu 1.96.

Macek Filip - Fatullazade Zaka

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue