OKTAGON 9: Kozma vs. Kertesz o titul

Zápas pyramidy welterových vah nabídne souboj elitních mladých borců! Na jedné straně neporažený Máté Kertesz (5-0), kterému na získání československého publika stačil jediný zápas a spektakulární vítězství nad Lukášem Pajtinou z OKTAGONu 6.

„Zápas Kertesz vs Pajtina jsem viděl už několikrát, stejně tak ostatní jeho zápasy. Je potřeba si ho pořádně načíst. Každopádně mi nepřijde zase tak dobrý, jak mnoho lidí říká. Zápas s Pajtinou mu prostě sednul. Pajtina byl málo aktivní, málo se hýbal a jenom stál ve dvojáku. Takedowny dělal moc okatě a špatně je časoval, tak pro Kertesze nebyl problém to ubránit,“ říká Kozma.

Kozma vs. Kertesz na Oktagonu 9

Na straně druhé dobře známý David Kozma (22-10). Největší favorit na zisk titulu welterové váhy. Držitel 19 ukončení před limitem má skvělou formu. Z posledních 11 zápasů vyhrál 10 a pod OKTAGONem zničil všechny tři soupeře v prvních kolech.

„V Bratislavě uvidíme mé 4. ukončení před limitem pod OKTAGONem. Chtěl bych i tentokrát v prvním kole. Chci být ready na přípravu na titulový zápas, takže se nebudu chtít mlátit celých 15 minut,“ směje se po sebevědomém prohlášení Kozma.

Potvrdí favorizovaný Kozma svá slova? Kertesz je odhodlaný naskytnutou příležitost využít a trénuje jako nikdy. Pro porážku do Bratislavy rozhodně nejede. Mezi oběma na Štvanici proběhnul už i staredown a podle Kozmy prý Kertesz ví, co ho čeká a nemine.

„Nic jsem mu při staredownu neřekl. Nebylo potřeba. Vidĕl můj zápas, tak už ví teď, jak dopadne.“

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue