Oktagon 9 v Bratislavě, přinášíme fight card, informace a výsledky

Oktagon 9 opět nabídne řadu parádních zápasů. V main eventu se utká Pirát s polským bijcem Siwym. V Bratislavě rovněž uvidíme vyvrcholení snažení Petera Benka, kterému se ve finále Projektu X postaví kadeřník Laky.

Oktagon 9 opět nabídne řadu parádních zápasů

Datum konání: Galavečer Oktagon 9 proběhne 15. září
Nabídka sázek: Na Oktagon 9 je možné sázet u českých sázkovek

Oktagon 9 MMA Bratislava informace

Další galavečer s názvem Oktagon 9 se uskuteční 15. září 2018 v Bratislavě. Na event dorazí největší hvězdy Oktagon ligy a největším tahákem bude bezesporu zápas Piráta Krištofiče s polským bojovníkem Siwym. Aktuální formu všech bojovníků na Oktagonu 9 naleznete po kliknutí zde.

Dalším zajímavým soubojem bude bezesporu vyvrcholení Projektu X, kde se střetnou finalisté Benko a Laky. Diváci v Bratislavě rovněž uvidí semifinále pyramidy welterové váhy a chybět nebude samozřejmě ani Gábor Boráros.

Pirát Krištofič vs. Grzegorz Siwy

  • Gábor Boráros vs. Jaroslav „Číňan“ Poborský
  • David Kozma vs. Máté Kertesz
  • Peter Benko vs. Laky Royal
  • Lucie Mudrochová vs. Clara Ricignuolo
  • Radovan Uškrt vs. Lukasz Bugara
  • Milan Ďatelinka vs. Pavel Salčák
  • David Hošek vs. Branislav Zuzák
  • Martin Buday vs. Lukasz Lysoniwski
  • Marek Koželuh vs. Samuel Daňko
Nenávist mezi Peterem Benkem a Lakym vygradovala na posledním Oktagonu 8, kdy při staredownu Benko Lakyho napadnul. Benko se na zápas připravuje už rok a půl a proti Lakymu, který zápas přijmul teprve před pár měsíci má jasnou výhodu v přípravě. Kadeřník Laky bude pro Benka nepříjemným protivníkem, nicméně Benko by měl svou výhodu v délce přípravy, díky které zhubl více než padesát kilo, využít. Vstupenky na Oktagon 9, který se uskuteční 15. září na stadionu Ondreja Nepelu jsou stále k dispozici. Lístky se pohybují v rozmezí od 19 eur do 39 eur za nejlepší místa. Vstupenky je možné zakoupit online na webu Ticketportal. Oktagon 9 bude v přímém přenosu vysílat televize O2 Sport. Pokud tuto televizi nemáte, můžete celý galavečer Oktagon v přímém přenosu sledovat i prostřednictvím livestreamu, které jsou volně dostupné na internetu a navíc jsou zcela zdarma.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue