OKTAGON zacítil prašule. Na zápasu Jona Mariánka a Jakuba Štáfka by vydělal majlant

OKTAGON zacítil prašule. Na zápasu Jona Mariánka a Jakuba Štáfka by vydělal majlant

Začal hon na Čecha Jona Mariánka, manažera amerického Youtubera Jakea Paula. Herec Jakub Štáfek a vedení OKTAGONu nahodilo udičku a čekají, zda se Jon chytne.

Zápas by měl totiž extrémní sledovanost a zcela jistě vydělal rekordní zisky. Není se proto čemu divit, že Štáfek ve výzvě zmínil právě OKTAGON, který by na tomhle cirkuse královsky vydělal.

Ani Ondřej Novotný se netají tím, že by tenhle duel rád uspořádal. „Mariánek nejdříve vyzval Ektora. Já jsem se o tom s nimi bavil. Nedošli jsme k žádnému závěru. Ektor neměl zájem, nechtěl na Mariánka ukazovat, protože to je přesně to, co Jon chce. To je v tom jejich světě extrémně důležité. Mě zajímala stránka toho zápasu, protože to mohlo být zajímavé. A teď mě zápas Mariánka a Štáfka zajímá ještě víc, protože s Kubou máme tu smlouvu. Myslím si, že Jakub je pro Jona ještě lepší než Ektor. Ta jeho rezonance, a to co se strhlo po té jeho výzvě…“ prozradil Ondřej Novotný v pořadu MMA Letem Světem.

Rukavice je hozena. Bude záležet jen na Jonovi, jestli mu bude český rybníček stát za tu námahu sem doletět a za „pár korun“ se pobít. Mariánek totiž žije v jiných cifrách, a i kdyby za zápas dostal pár míčů, nikterak ho to nevytrhne. Žije ve světě, kde lítají miliardy. Vždyť Jake Paul jen na jediném zápase s Benem Askrenem vydělal přes miliardu korun. Na druhou stranu by mohl Jakeovi aspoň ukázat Prahu a za pár mičud si pinknout se Štáfkem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue