Ondřej Novotný prozradil, kolik peněz se za rok vrazilo do OKTAGONu a kolik šlo na platy

Ondřej Novotný prozradil, kolik peněz se za rok vrazilo do OKTAGONu a kolik šlo na platy

OKTAGON je bezesporu největší MMA organizací u nás. Má největší galavečery, nejlepší zápasníky a dělá tu nejlepší show.

Ondřej Novotný je považován za tátu českého MMA a nutno uznat, že zcela oprávněně. To, co dokázal společně s Pavolem Nerudou vybudovat, si zaslouží obdiv. Nedávno Ondra dokonce prozradil, kolik peněz do OKTAGONu narvali za jeden rok a kolik z toho šlo na výplaty.

„Zájem O OKTAGON je obrovský. Při vší úctě ke všem rádoby odborníkům a novinářům u nás, já na tom makám na 100 % každý den minimálně 16 hodin. Vím, jak funguje německý, anglický, polský trh. Bez prd*le, v zahraničí jsou z OKTAGONu všichni hotoví,“ prozradil Ondřej Novotný.

„Nemrzí mě to, neřešíme to. Je to tak v pohodě a necítím potřebu někoho přesvědčovat. Co bych tím vyhrál, když přesvědčím někoho, kdo nemá informace. Já vyhrávám, protože každý měsíc udržujeme OKTAGON v chodu, je to naše dítě a milujeme ho. Za rok jsme rozpustili více než 100 milionů korun do byznysu, a to během COVID-19. Tolik jsme v MMA nechali, kdo tohle může dneska říct? Když Slavia vydělává v Evropské lize, všichni ji z fotbalu tleskají, protože vědí, že ty peníze jdou k nám. Když my rozpouštíme takové prachy, ještě posloucháme blbý kecy od některých lidí z byznysu. Ale nevadí mi to, jsme v egoistickém byznysu, chápu to. Výplaty v hlavě nemám, ale mohlo jít o takových 40 %,” dodal Novotný.

Zdroj: kaocko.cz

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue