kristofic oktagon pirat

Patriku, připrav se na to, že budeš knockoutovaný a vzbudíš se až po Novém roce, věří si Pirát

Poslední turnaj letošního roku se neodvratně blíží a s ním i titulová bitva ve střední váze. Dočasný šampion Pirát Krištofič se sice vyhne střetu s Karlosem, ale náhrada mu asi také radost neudělala.

Patrik Kincl patří dlouhodobě mezi nejlepší tuzemské bojovníky a své kvality dokazuje i na mezinárodní scéně. Letos v létě se utkal o titul KSW s Roberto Soldicem a hlavně v prvním kole zatápěl chorvatskému Robocopovi jako už dlouho nikdo jiný.

I přes prohru zanechal Patrik dobrý dojem, a tak se čekalo na jeho pokračování v největší evropské organizaci. O to větší šok přišel na turnaji OKTAGON Prime 4, kde byl Kincl ohlášen jako účastník titulového zápasu v O2 areně. Pirát se v prvních dnech k novému soupeři příliš nevyjadřoval, ale nyní si dodal odvahu k drsnému prohlášení.

„Kincl přišel po prohře a myslí si, že bude novým králem OKTAGONu. Já tady v těchto vodách plavu už hodně dlouho a toto mu nedovolím. Mám ty svoje psychopaty, kteří chodí všude a věřím, že O2 arena bude víc můj domov než Kinclův.“

Vzhledem k početné Kinclarmy je tento názor pořádně sebevědomý, ale Krištofič šel ještě dál a pustil se do věštění průběhu zápasu.

„Zjistí, že v postoji je slabý, bude chtít jít po takedownu, který odmítnu a ten tlak bude enormní, že nebude mít kam utíkat. Sám bude čekat na ten úder a já ho chytím, udeřím a bude po zápase. První, druhé kolo, to bude knockout, nepočítám, že by sem ho měl trápit pět kol. Patriku, připrav se na to, 30.12. budeš knockoutovaný a vzbudíš se až po novém roce.“

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin