Viktor Pešta kritizuje Vémolu na Oktagonu 22

Pešta a Apollo kritizují Vémolu za nesplnění váhy

Dalo se to čekat. Když Karlos Vémola neudělal váhu před titulovým zápasem na turnaji OKTAGON 22, nepřišel jen o pás šampiona. Jeho rivalové se do něj pěkně obuli a dali mu jeho selhání sežrat. Co na to řekli Viktor Pešta a Apollo?

„Karlos přede mnou utekl do střední váhy a teď se chudák trápí a nemůže jí udělat,” sdílel Pešta na svém Instagramu video, na kterém je Terminátor zachycen pár okamžiků před nesplněním váhy. Kritice Pešty se nelze divit. Už v minulosti Terminátorovi vyčítal, že náročně hubne jen kvůli tomu, aby pak mohl být v zápasech proti menším soupeřům výrazně větší a těžší.

A pozadu nezůstal samozřejmě ani Brazilec Apollo. „Jsem smutný, protože vystrašený Vémola nesplnil váhu, aby se se mnou nemusel utkat, až se stanu šampionem welteru. Chápu tě, Karle. Já bych se taky bál zápasit s Apollem. Ale neměj strach. Přeji ti, abys měl na své cestě štěstí,” vzkázal Apollo na svém profilu.

Jak vidíte, popichující reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Na druhou stranu se není čemu divit, Karlos si také nebere servítky, a když může, tak si rýpne. V každém případě má teď Terminátor jiné starosti. Dnes musí porazit Ďatelinku a vybojovat si další zápas o titul.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue