Skončí Attila Végh se zápasením a bude hercem? Film už je venku, teď se chystá seriál!

Pirát, Marpo, Pešta, Végh i Buday, to jsou úderná jména, která má Vémola na seznamu. Přibude někdo další?

Karlos Vémola se pochlubil svým bojovým plánem, který nově začal zahrnovat i Viktora Peštu… Tedy člověka, který ho ještě před pár dny nezajímal.

Viktor ovšem šel do sebe a kromě toho, že přeskočil z těžké váhy do polotěžké, se dokonce dostal k šampionskému pásu. Díky tomu vzbudil zájem známého lovce zlata Karlose Vémoly, který už v podstatě teď slibuje, že si časem za Peštou dojde.

„Momentálně mě začal Pešta zajímat, předtím mě nezajímal. Teď má ale pás, takže mě zajímá,“ konstatoval Terminátor během vysílání na svém Instagramu.

Zároveň upozornil, že chod věcí nehodlá zbytečně urychlovat. „Všechno má svůj čas a všechno přijde. Moje příprava povede nejprve skrze osmdesát čtyřku (duel s Pirátem o pás střední váhy OKTAGONu) přes box (s Marpem) až k vyžírání se do těch nejtěžších vah, abych se dostal až na Peštu, Budaye atd.“

Otázkou pouze zůstává, jak na tom Karlos bude zdravotně. Přeci jen si ta jeho nadměrná aktivita v poslední době začala vybírat svou daň.

„Tohle všechno, co jsem vyjmenoval, se uskuteční, pokud mi to můj zdravotní stav dovolí. Zároveň je to otázka na promotéry, kdy a jak to budou chtít udělat,“ dodával Vémola, který svou bojovou cestu tedy započne Pirátem Samuelem Krištofičem, s nímž se utká 30. prosince.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin