pirat vyjadreni

Pirát: Vémolo, ty by ses tam s Naruszczkou válel jak já s ženou v obýváku, na můj zápas se lidé podívají radši

Mezi Slovákem Samuelem Krištofičem a Čechem Karlosem Vémolou to vře!

Český Terminátor si totiž před zápasem s Polákem Naruszczkou, který měl uskutečnit už 24. července na pražské Štvanici, utrhl triceps. A tak za něj do boje naskočí právě slovenský Pirát.

Jenže tahle skutečnost ještě více rozeštvala oba zápasníky, kteří do sebe navzájem rýpou na sociálních sítích. Jak zní vzkaz Piráta pro Terminátora?

„Musím se vyjádřit k těm Vémolovo blbým kecům. Poslouchej, ty radiátore. Měl by sis vzpomenout na to, že z těch mých 14 výher jich mám 12 v 84ce. Když už lžeš, že jsem 77čka. Poslední dva zápasy jsem vyhrál v 84ce. Navíc jsem v posledním zápase porazil bojovníka, kterého si zavolal sám Dana White v rámci svojí show, aby bojoval o smlouvu v UFC,“ vzkázal Vémolovi.

„Vémola by měl být vděčný, že ho zaskakuju. Ale je mi jasný, že je spíš naštvaný, protože se teď na ten zápas těší lidé víc. Štve ho, že se na Štvanici nebude válet tak, jako v posledním zápase, kdy se tam s Frankensteinem válel jak já s Jankou v obýváku, když se máme rádi. Lidi, Naruszczku porazím, nic jiného si ani nepřipouštím. Jdu si pro titul!“ dodal Pirát.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin