Vémola se mi snaží vyhýbat, jak jen to jde, má jasno Pešta, jenž hodlá Terminátora postavit do slepé uličky

Po příchodu Terminátora je z Oktagonu světová organizace, chválí se Vémola

Ještě před pár lety byl Teminátor hlavní tváří organizace XFN. Jenže nic netrvá věčně, takže když Karlos začátkem roku 2019 přestoupil do OKTAGONu, šlo celé XFN ke dnu. Vémolův odchod totiž následovali postupně všichni.

A status největší hvězdy mu samozřejmě vydržel i u nového chlebodárce. Jeho jméno se prostě dobře prodává, v tohle ohledu nemá na československé scéně konkurenci. Co si myslí o OKTAGONu samotný šampion?

„OKTAGON od doby, co podepsal Terminátora, určitě dosahuje světových parametrů. Je to jedna z nejlepších evropských organizací. Všichni, co pod ní můžeme zápasit, máme velké štěstí. Třeba už jen proto, jak se tým OKTAGONu popasoval s organizací v době pandemie. Můžeme trénovat a vydělávat, to je velký úspěch. Vůbec se nemusíme bavit o tom, že OKTAGON dosahuje světových kvalit.“

A my s Karlosem musíme souhlasit. S pandemií se vedení OKTAGONu vypořádalo nejlépe, jak mohlo. Jak by taky ne, když máte takovou továrnu na peníze, tak uděláte vše, abyste ji udrželi při životě. Během pandemie vedení doručilo fanouškům projekt OKTAGON UDG a několik dalších turnajů. Pokud vydrží nastolené tempo, mohli bychom se každý měsíc dočkat několika turnajů.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin