karlos vemola terminator oktagon

Problémy se nakupily a Karlos Vémola promluvil o konci v OKTAGONu: Piráta i Budaye si organizace chrání!

Atmosféra začíná houstnout, Karlos Vémola dokonce promluvil i o možném odchodu z OKTAGONu.

Tak hezky si organizace namalovala plány týkající se českého Terminátora a nyní nevíme, zdali se všechny nezačnou bortit jako domeček z karet.

Od chvíle, co byl vyhlášen duel mezi Karlosem Vémolou a Samuelem Krištofičem, se začal kupit jeden problém za druhým. Karlosovi se nelíbí, že Pirát dostává v OTKAGONu „tlačenku“, přičemž poukázal třeba na jeho šťastně vyhraný zápas s Polákem Naruszczkou, který mu prý darovali „podmázlí“ bodoví rozhodčí, a proto jej nemůže považovat za právoplatného šampiona a zároveň proto do případného duelu s ním odmítá nastupovat z hostujícího rohu.

K nařčení o ovlivňování zápasů ve prospěch Piráta se musel vyjádřit i sám promotér Ondřej Novotný, z jehož slov byl cítit velký hněv. „Tak tímhle mě Karlos absolutně nas**l, až jsem na něj skoro řval, aby s tím šel do pr**le. Už od něj v životě nechci slyšet, že jsme falšovali nebo zadali rozhodčím, aby ovlivnili výsledky zápasu Naruszczka vs. Pirát. Tohle je pod úroveň kohokoliv a s tímhle posílám všechny do pi*e s rozběhem,“ zuřil šéf OKTAGONu v podcastu MMA Letem světem.

Následně se dočkal i zpětné reakce. Vémola je totiž stále přesvědčený, že Novotný nějaké bojovníky vyloženě chrání. A zde už nejde jen o Krištofiče. „Když Ondrovi řeknu, že chci zmlátit Budaye, chrání ho. Když jsem chtěl zmlátit Piráta, celou dobu ho chrání. Najednou ho chce posílat do rohu po mně. Že on je tady hlavní hvězda? Pokud ho má za tu hlavní hvězdu a zapomíná na to všechno, co jsem pro něj udělal já, můžeme jít každý svou cestou. Můžu zápasit s někým jiným a můžu porážet jiné soupeře,“ připustil Terminátor.

I tak by ale nerad jednal nerozvážně, stále doufá v logické řešení problémů. „Odchod z OKTAGONu jsem neřešil a ani o tom nepřemýšlel. Chci jenom zápasit za nějakých podmínek. Pokud mi je OKTAGON nechce dát, není v tom zášť. Pokud si myslí, že už nejsem jednička, ale dvojka. Já o to bojuju s hejtry, moji fanoušci za mnou stojí a nemusím ještě bojovat s organizací. Nemusím zápasit. Mám dítě na cestě, jsem po zranění, čekají mě narozeniny mé dcery, čekají mě Vánoce. Dělám to pro fanoušky, OKTAGON, pro ty lidi, co ve mně věří. Pokud nevěří, dokážu dělat jiné věci,“ vzkázal prostřednictvím deníku Expres Vémola.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin