vemola vegh odveta mma

S Attilou právě domlouváme odvetu, překvapil Karlos Vémola

Karlos Vémola se už dlouhou dobu snaží, aby si se svým posledním přemožitelem vynutil odvetu. A nyní se možná už konečně ledy pohnuly.

Původně něco nastínila sama organizace, postupně těch zpráv začalo přibývat více a nyní přiložil další polínko do ohně spekulací i sám Terminátor, který se s Attilou osobně sešel, aby mu předložil „neodmítnutelný“ návrh.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karlos „Terminator“ Vemola (@karlos_terminator_vemola)

„Domlouváme odvetu,“ napsal Vémola ke společné fotce s Véghem, přičemž ve svém tradičním stylu nezapomněl podotknout, že „Lvi žerou první“. A pokud mu bude dána druhá příležitost, tak to prý i dokáže.

„Já stále nevěřím tomu, že je Attila lepší bojovník, proto tu odvetu tolik chci,“ vysvětloval už několikrát v minulosti Vémola, jenž Véghovi v „Zápase století“ podlehl už po dvou minutách boje. „Vyšel mu jeden šťastný úder,“ podotýkal.

Bývalého šampiona slavného Bellatoru měl Karlos k odvetě donutit i tím, že v Oktagonu bude aktivní a do své moci získá pás polotěžké váhy.

„Až se jednou Attila vrátí do klece, já tu budu na něj čekat s oběma tituly (střední a polotěžké váhy) přehozenými přes obě ramena. A jeho jedinou šancí, jak se mi vyhnout, bude pak už jenom zoufalý útěk,“ konstatoval Terminátor.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue