OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Semifinále OKTAGON pyramidy je tady, dojde na finále Kozma vs. Boráros?

Devátý díl Oktagonu přivítá o víkendu Bratislava. Fanoušci bojových umění a především MMA se mohou těšit na tradičně vyhecované česko-slovensko-polské souboje. K vrcholům večera pak bude patřit duel Krištofič – Siwy a další zápas domácího miláčka Borároše, který poměří síly s Poborským.
 

Sázková kancelář Fortuna
Registruj se u Fortuny, získej bonus na své sázky a sleduj Fortuna:Ligu živě! Kurzové sázky i casino. Nejlepší sázková aplikace. Živé přenosy na FortunaTV. Detailní statistiky. Bonusy a soutěže. Registrace online. Více než 560 poboček v ČR.

 

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue