vemola

Šok pro MMA! Karlos Vémola musel zrušit zápas proti Pirátovi, hrozí mu konec kariéry

Tak tohle je hodně smutná zpráva pro všechny fanoušky československého MMA. Ukázalo se, že Terminátor není zdravotně v pořádku a léčba neprobíhá ideálně.

Karlos Vémola tak kvůli svému nepříznivému zdravotnímu stavu musel zrušit zápas proti Pirátovi, který se měl uskutečnit už 30. prosince v O2 areně na turnaji OKTAGON 30.

Terminátorova ruka se po operaci nehojí podle očekávání a stále není schopna větší zátěže. Organizace OKTAGON tak bude muset najít nového soupeře pro Piráta.

„V neděli jsem kontaktoval OKTAGON s výsledky rezonance, kde jsou velice špatné zprávy, co se týče mojí ruky. Co jsem tuto zprávu OKTAGONu sdělil, dva dny potom vyjelo silácké video od Piráta, jdeme zápasit, vítěz bere všechno. Možná to je náhoda, možná se špatné zprávy nesou rychle. Udělejte si svůj obrázek,“ pronesl ve Vémola v emotivním vysílání na svém Instagramu.

„Karlíto bohužel bojovat nebude, věřte mi, že nikoho to nemrzí více než mě, že v O2 areně nebudu. Ale to neznamená, že to nebude skvělý galavečer, že Oktagon za mě nenajde skvělou náhradu. Moc mě to mrzí vůči fanouškům. Nemám žádné vyhlídky, kdy budu bojovat, jestli vůbec někdy ještě budu bojovat. Dostal jsem ortézu na další dva měsíce, potom se rozhodně, co dále s mojí kariérou. Mohu doufat jen v zázrak. Pořád věřím, že se vrátím. Můj návrat je v nedohlednu,“ dodal Terminátor.

Organizace OKTAGON tak v současné době shání nového soupeře pro Piráta. „Mrzí nás to, ale zdraví je na prvním místě. Dělali jsme všechno, aby byl Karlos Vémola v pořádku. Raději ať vynechá jeden zápas a předvede 10 dalších. Přejeme mu jen to nejlepší a co nejrychlejší uzdravení. Už brzy představíme náhradu,“ komentovala dění organizace OKTAGON MMA.

Tak všichni doufejme, že se karta přeci jen otočí, Terminátor se uzdraví a ještě nám v budoucnu předvede své umění v kleci! Držíme palce!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin