Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
karlos vemola svatba
karlos vemola svatba

Terminátor se letos nežení! Karlos Vémola a Lela Ceterová zrušili svatbu

Velkolepá veselka bojovníka Karlose Vémoly a jeho snoubenky Lely Ceterové letos nebude. Jednak kvůli tomu, že Terminátora čeká série operací, a také, že Lela má rizikové těhotenství. Co se svatbou bude?

Očekávání byla veliká. „Chceme, aby na naši svatbu nikdy nikdo nezapomněl. Bude to nezapomenutelný zážitek nejen pro nás, ale i pro hosty. Máme pro ně velká překvapení,“ těšila se ještě na začátku června modelka.

Jenže nakonec je vše jinak. Svatba je zrušena a to hned z několika důvodů. Prvním je samozřejmě zdravotní stav Karlose Vémoly, který má po operaci trženého tricepsu a ještě minimálně jeden zákrok ho čeká. Druhým je rizikové těhotenství Lely. A tak došlo na odložení svatby na příští rok.

„Je to tak, svatbu jsme odložili. Karlose čekají ještě operace a já mám rizikové těhotenství. Svatbu bychom si neužili, jak bychom chtěli. A tak jsme se dohodli, že ji přeložíme. Pro nás je velmi důležité magické datum našeho seznámení, proto jsme to přeložili až na další rok,“ prozradila Lela.

Ale přesunutí svatby má i svá pozitiva. „Narodí se nám miminko, takže na svatbě už budeme čtyři. Navíc stihnu krásně zhubnout po těhotenství. Hlavní je, abychom byli všichni zdraví, a s velkou parádou si to užili,“ dodala Terminátorova snoubenka.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin