Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
leo brichta oktagon mma
leo brichta oktagon mma

Titul OKTAGONu se mi znechutil, říká Brichta, v hlavě má teď převážně zahraničí a box

Leo Brichta patří k jedním z nejperspektivnějších bojovníků na domácí scéně, přesto ho titul v lehké váze OKTAGONu nějak nezajímá.

Co chce naše mysl, před tím občas nedokážeme sami utéct. Talentovaný Brichta se sice nyní pere pod taktovkou OKTAGONu, ale jeho samotného by lákal i přesun do Ruska. A kdyby všechno šlo úplně nejlépe, výjimku by nepředstavoval ať už částečný či postupně úplný přesun do světa mezi šestnáct provazů.

„Boxování miluju už odmala. Baví mě to, navíc i spousta mých dobrých kamarádů se tomu věnuje. A to včetně toho nejlepšího, Vitalije Bojka, který je špičkový boxer. Uvidíme, jak to půjde v ringu mně,“ nastínil Bricha své budoucí plány.

V rámci MMA ovšem v jeho hlavě figuruje přesun do zahraničí, kvůli kterému by klidně obětoval své nepříliš špatné postavení na domácí scéně.

Leo Brichta chce do zahraničí

„Hrozně moc bych si přál bojovat v RCC (Russian Cagefighting Championship). Líbí se mi, jak vypadají samotné duely i všechno kolem. Dal bych všechno za to, abych tam mohl zápasit,“ řekl pro server kaocko Brichta, který by Rusko upřednostnil i kvůli vyšším platům.

A že mu momentálně v divizi lehké váhy OKTAGONu MMA náleží čtvrtá příčka, která ho dělí prakticky jen jeden krůček od titulové bitvy? To vesměs nic neznamená…

„Mně se ten titul už tak znechutil, že… Nevím, jak to říct. Možná tak, že už ani nemám žádnou motivaci ho získat. Určitě to už pro mě není to hlavní, proč tenhle sport dělám,“ dodal pro server kaocko talentovaný člen z PriMMAt Gymu.

Leo Brichta chce do zahraničí

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin