Tolik povyku pro nic? Karlos Vémola totálně přejel Ďatelinku a po dvou minutách byl konec

Karlos Vémola opět doručil to, co slíbil a přejel Ďatelinku rozdílem dvou tříd. Mladému Slovákovi nedal prakticky žádnou šanci a zápas byl tahem na jednu branku. Po dvou minutách a třinácti vteřinách byl konec. Terminátor opět dokázal, že československý rybníček je mu malý a horkotěžko se mu to může někdo rovnat.

Vémola nekompromisně ukončil Ďatelinkovu vítěznou šňůru a vyhrál svůj čtvrtý zápas v řadě. Po nevydařeném highkicku se totiž boj přenesl na zem, kde už absolutně dominoval Terminátor. Jakmile mu Ďatelinka nabídl záda, nebylo o čem. Stačili mu dvě minuty a třináct sekund na to, aby Milana uškrtil.

„Štve mě to, jsem zklamaný! Protože taktika byla přesně taková, abych nekopal. A první, co udělám… Zdálo se mi, že to měl odkryté. Ale můžu říct, že tlak mě vůbec nedostal, já si tu chvilku slávy užíval. Prohra s tlakem nemá nic společného, Karel je v takové pozici lepší, má to nadrilované,“ nabídl svůj pohled Ďatelinka.

Karlos Vémola zvítězil na Oktagonu 22

A i když Karlos přišel o titul šampiona, protože nenavážil, nemusí ho to nikterak mrzet. Dostane šanci vybojovat ho zpět. Jak už vedení OKTAGONu avizovalo, tentokrát proti nějakému zahraničnímu soupeři. O tom ale více v příštím článku.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue