David Kozma bude tátou! Šampion by bral klidně kluka, je s ním prý méně starostí

Trénuj honění kuřat, radí Vémola hvězdě veltrové divize

Do dalšího turnaje organizace OKTAGON zbývá méně než měsíc a o složení hlavního zápasu je konečně definitivně jasno.

Miláček ostravských ochozů David Kozma byl jasný již delší dobu, ale o jeho soupeři panovaly nejasnosti. Původně zamýšlený Petr Monster Kníže si musí vzít delší zdravotní volno, než se předpokládalo a musela se tak najít adekvátní náhrada. Ta se nabídla sama již po turnaji OKTAGON 27.

Rozjařený vítěz hlavního zápasu a čerstvý dvojnásobný šampion vyslovil myšlenku, které se v první chvíli všichni smáli. Útok na třetí titul a zápis do historických análů MMA se zdál vzhledem k váhovému deficitu absurdní. Od Ivanova vítězství ale uteklo několik měsíců a zápas šampiona pérové a lehké váhy proti držiteli veltrového opasku se stal realitou.

Růžový Panter byl nedávno hostem talk show Karlose Vémoly a na střet se slovenskou legendou došla samozřejmě řeč. Terminátor poradil Davidovi, ať si do klece vypustí hejno kuřat a snaží se je chytat. Přesně to ho prý čeká v blížícím se zápase.

Že bude Kozma těžším borcem a Buchinger se bude spoléhat na svoji pohyblivost a techniku, to je jasné již teď. Oba borci mají famózní kardio a většinu svých zápasů táhnou na body. Tento scénář se dá očekávat i v Ostravě a nás tak pravděpodobně čeká dlouhý zápas, ve kterém bude Kozma díky svým fyzickým parametrům jasným favoritem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin