Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
attila vegh odveta
attila vegh odveta

Végh opět promluvil o odvetě s Vémolou. S dobrou motivací se jí přestane bránit

Attila Végh si od své výhry v „Zápase století“ nestoupl do klece. Přesto se tam plánuje ještě vrátit a kdoví, třeba to bude právě proti Terminátorovi.

Kdy tento termín nastane, to zatím bývalý šampion polotěžké váhy Bellatoru netuší, na prvním místě je pro něho rodina, která se teď opět o něco rozroste.

„Malý Attilka bude mít brášku anebo sestřičku,“ oznámil radostnou novinku šestatřicetiletý slovenský bojovník, který čeká narození svého druhého potomka, a tak má v hlavě nyní jiné starosti. A ty má vesměs i Karlos Vémola, který je po operaci tricepsu a lékaři mu predikují, že bude půl roku mimo hru.

Co je ale podstatné, tato československá odveta již není takovou nereálnou záležitostí, jako byla třeba před rokem. Végh čím dál více přiznává, že do té úmorné předzápasové dřiny na jeden z největších fightů své kariéry klidně půjde znovu, když ho organizace správně namotivuje. A tou motivací je pochopitelně myšlena nějaká pěkná finanční částka.

„Svou roli otce si plně užívám. Mám krásnou rodinu a jsem na ni pyšný. A jestli bych chtěl druhé dítě? No jasně. Čím dříve, tím lépe. To jsou moje momentální starosti a zápas s Vémolou má čas, ale jak říkám, musím mít motivaci,“ připomněl Attila, který tak popostrčil lídry OKTAGONu, aby do budoucna vyhověli jeho finančním požadavkům.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin