Po operaci chci trénovat hned druhý den a v létě získat titul zpět, má jasno Karlos Vémola

Vémola je ze hry, Pirát už zná nového soupeře! Bude to Kincl, Ragozin nebo někdo jiný?

Československá MMA scéna se otřásá v základech! Největší hvězda OKTAGONu je v problémech, a fanoušci tak můžou zapomenout na jeden z nejočekávanějších zápasů letošního roku.

Karlos Vémola musel kvůli špatnému zdravotnímu stavu zrušit titulový souboj s Pirátem a nikdo neví, jestli ještě někdy bude zápasit.

„Přátelé, takže zápas, jak asi víte, nebude. Teď jsem volal s Attilkou a soupeř je zraněný. Sice je to škoda, ale už máme náhradu. Nevím, jestli o tom můžu mluvit, tak budu ticho, dokud to neřekne OKTAGON. Trochu mě to mrzí, ale jedeme dál. 30. 12. bojujeme, příprava pokračuje. Hard work,” vzkázal Pirát na svém Instagramu.

Průběžné zprávy sice naznačovaly, že se Karlosova ruka dobře hojí, jenže nakonec se ukázalo, že jsou zranění opravdu vážná. Terminátor navíc vyslovil obavy, že by mohlo jít o kritické zranění, které by mohlo znamenat konec jeho kariéry. Každopádně doufá, že se uzdraví a vrátí do boje.

A kdo je údajný náhradník? Těžko říct. Fanoušci spekulují, že by to mohl být Patrik Kincl. Ten je teď totiž v Pardubicích, kam v souvislosti s turnajem OKTAGON Prime 4 doprovází své kamarády Bahníka a Pokorného. Patrik tak má dost času si s Ondřejem Novotným sednout a věci probrat. Ondra je ovšem v tomto ohledu tajemný a jediné, co prozradil, že náhradní soupeř bude hodný titulového zápasu.

„Věřím, že budeme mít adekvátní náhradu a lidi si pořád užijí fantastický turnaj. Každého napadne Patrik Kincl, Rus Michajl Ragozin, já mám v záloze ještě jedno velké jméno, ze kterého by všichni padli na zadek. Neřeknu a nikoho, věřím, nenapadne, koho myslím. Karty jsou rozdané zase jinak, až se Karel vrátí, bude situace i pro něj jiná. Může být šampionem dál Pirát, nebo někdo nový. Snažím se na to dívat pozitivně, protože tyhle věci v MMA nenaplánuješ. To není jako zápas Realu s Barcelonou, kde se může zranit pět hráčů, ale duel stejně proběhne. Řídíme se tím, že i v nejhorší chvíli musíme pro sebe hledat tu největší výzvu,” prozradil Ondřej Novotný.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin