Milan Ďatelinka se vyjádřil k Oktagonu 22

Vémola mě zlomil. Po zápase jsem plakal jako malý kluk, přiznal Ďatelinka

Tak nakonec šel Milan Ďatelinka přeci jen s pravdou ven. Po absolutně nezvládnutém titulovém zápase na turnaji OKTAGON 22 přiznal, že hned od prvních okamžiků po nástupu do klece pocítil obrovský tlak.

Milan Ďatelinka se vyjádřil k OKTAGONu 22

„Během celé přípravy jsem věřil tomu, že nepodlehnu tlaku. Snažil jsem se zaměřit na všechny Karlosovy silné a slabé stránky. Na zápas jsem byl po fyzické a taktické stránce připraven. Taktika byla jasná. První kolo se pohybovat do stran, zasáhnout ho boxerskou kombinací a hlavně eliminovat každý Karlosův útok na takedown. Trenéři upozorňovali, abych první kola nekopal, nedělal dlouhé kombinace a nezůstával stát na jednom místě. Zkrátka jsem se měl vyvarovat všemu, co by dalo Karlosovi jakoukoliv šanci využít to, v čem je nejsilnější.

Před zápasem jsem se cítil dobře. Byl jsem přesvědčený o tom, že jsem psychicky vyrovnaný. Jenže pak to přišlo. Při nástupu do klece to na mě celé dolehlo. Odpovědnost a strach z neúspěchu. Obavy, že zklamu můj tým, fanoušky, sponzory a lidi, kteří mě tlačí dopředu. Jak zazněl gong, udělal jsem něco, co nechápu. Zápas jsem otevřel kopem, pokud se tomu tak vůbec dá říkat.

Karlos jako zkušený borec hned potrestal moji chybu a to mě psychicky zlomilo. Kvůli té hloupé chybě to už šlo celé dolu. V pozápasovém rozhovoru jsem sice působil, jako by mi to bylo jedno, ale opak byl pravdou. Celý čas jsem byl úplně mimo. Když jsem odešel z klece, najednou cvak do reality a celé to na mě spadlo. Až pak jsem si uvědomil, co se vlastně stalo. Plakal jsem jako malý chlapec. Slzy jsem nemohl zastavit celou cestu a ani doma, strašně mi to je líto,“ prozradil Milan na svých sociálních sítích.

Nakonec se tedy naplnila slova Karlose, že na něj Ďatelinka ještě není připraven a zbytečně prohraje. Po čtyřech výhrách v řadě přišla studená sprcha v podobě jasné prohry. Odrazí se to na Milanovo psychice a kariéře?

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue