Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Vémola přemítá o své budoucnosti: Tenhle zápas ukáže, jestli na to ještě mám!

Ač se to možná nezdá, před českým Terminátorem se nyní nachází jedna z největších zkoušek.

Na Oktagonu 17, který se koná tuto sobotu, se Karlos Vémola představí proti norskému policistovi Thomasovi Robertsenovi. Tento souboj je první po jeho téměř roční pauze, když v osudném duelu prohrál s Attilou Véghem. Následně si prodělal jak operaci paže či kolene, ale navíc jej přemohl i koronavirus.

„Je to v podstatě teď, nebo nikdy,“ říká Karlos o svých pocitech a návratu. „Nyní se opravdu ukáže, co jsem za ten rok udělal, co jsem natrénoval, jestli má vůbec smysl zápasit dál. Ukáže se, jak na tom skutečně jsem. Prošel jsem si v poslední době skutečně těžkými chvílemi. Operace, koronavirus, rozchod ve vztahu… To, že nemůžu být se svými trenéry, protože jsem oddělený a jezdím na tréninky do Polska na úplně jiné kempy, než jsem byl zvyklý. Je opravdu mnoho aspektů. A tento zápas ukáže sílu bojovníka, jestli to v sobě ještě pořád mám, nebo ne. Každý bojovník má při přípravě nějaké překážky.“

Karlos Vémola trénuje na akci Oktagon 17

Jak sám Terminátor nastínil, na turnaji v Brně nebudou jeho trenéři. V podstatě i kvůli tomu přemýšlel, zdali má 17. října nastoupit.

„Je to pro mě hodně blbý. Proto jsem dlouho přemýšlel, jestli mám nebo nemám. Ale na druhou stranu, s trenéry jsem mluvil po telefonu, strategie je jasná. Oni mě stejně teď neviděli trénovat a spárovat. Většinu přípravy jsem udělal s Andrém Reindersem a Machem Muradovem. Je dva požádám, aby mi šli do rohu. Nebylo by fér vůči fanouškům, kteří si zakoupili pay-per-view (placený přenos), abych nenastoupil. A dal jsem tomuto zápasu fakt hrozně moc. Ještě na konci minulého týdne jsem spároval u Andrého, nikdo jiný už tam nespároval, jenom já, abych to dohnal,“ vysvětlil deníkem Sport citovaný Vémola.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin