pirat vyjadreni

Vémola přišel o opasek a dává si furt ultimáta! Tady ale neuspěje, má jasno Pirát

Karlos Vémola je momentálně sice zraněný, ale okolo zápasu s Pirátem je hodně rušno. Oba borci se nesnáší a první konflikt nastal ihned kvůli dohadům o tom, kdo nastoupí do klece jako první.

Terminátor si je jistý, že právě on je hlavním tahákem organizace Oktagon MMA a nedávno uvedl, že v žádném případě nepůjde do klece jako první. Podle jeho vyjádření na sociálních sítích přes to nejede vlak. Jenže Pirát, který je prozatímním šampionem, by měl podle pravidel správně nastupovat jako druhý.

Vémola následně prohlásil, že navrhuje, aby bral vítěz vše. To se ale Pirátovi logicky nechce.

„Nejdříve jsem chtěl na nabídku přistoupit, ale pak jsem si řekl proč? Proč na sebe mám dělat další tlak a ustupovat, když nemusím? Musím se cítit sebevědomě a podle toho dopadne i boj. Na zbytečné riskování už mám věk. Mám rodinu a dítě, musím vydělávat,“ objasnil Pirát celou situaci.

Následně upozornil také na to, co dělal Vémola v předešlých bitvách. „Já vím, že se mi chce dostat do hlavy jako třeba Mikuláškovi a Milanovi. To se mu tady ale nepodaří. Já se tím bavím. Když je hloupý a přišel o opasek svou vinou, ať si tady nedává ultimáta a nároky.“

Duel byl sotva oznámen a už tu máme problém. Navíc si Vémola nedávno píchl do samotného majitele organizace Ondřeje Novotného a řekl, že výsledky Oktagonu mohou být zmanipulované. To vyvolalo pořádný poprask (čtěte také: Karlos Vémola mě nasr*l! Ještě jednou a pošlu ho do pi*e, zuří šéf OKTAGONu Novotný).

Už teď se spekuluje o tom, že pokud se zápasníci nedohodnou, kvalitní náhražkou mohou být třeba Patrik Kincl nebo Mikhail Ragozin.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.