karlos vemola oktagon pirat

Vémola: Teď Pirátovi budu fandit, abych mu nakonec sám mohl zavřít hubu

Samuel Pirát Krištofič nastoupí místo zraněného Terminátora do duelu s Polákem Naruszczkou. Vítěz dostane jak dočasný titul střední váhy OKTAGONu, tak i poukaz na měření sil s Karlosem Vémolou.

Český Terminátor i navzdory radám lékařů neustále trénoval, což mělo za vinu, že si nakonec přetrhl triceps, čímž mu definitivně byla vystavena stopka. Štvanici tak dozajista nestihne.

„V prvé řadě mě mrzí, že nemůžu zápasit. Zranění je opravdu vážný. Tak moc jsem chtěl na Štvanici nastoupit, že jsem trénoval i se zánětem, až jsem to nakonec urval. Jsem prostě blbec, který to měl vzdát hned,“ svěřil se deníku Sport Vémola.

„Udělal jsem si tak zranění mnohem horší, než co mohlo být. Chtělo to prostě jen brát antibiotika a měsíc nic nedělat. Já to nedokázal, makal jsem a urval si triceps. Jsem prostě neponaučitelnej… Fakt mě to hrozně se*e, protože se budu o to déle dávat dohromady. Čeká mě další operace, což jsem fakt nepotřeboval,“ lituje.

S Karlosem se tedy zjevně uvidíme až v listopadu během boxerského souboje s Marpem. A pak ho bude čekat boj o regulérní pás střední váhy OKTAGONu proti lepšímu z dvojice Naruszczka – Krištofič.

„Pirát je takové milované dítě OTKAGONu. Nemyslím si, že zrovna on si zaslouží titulový duel, zvlášť když je spíš sedmdesát sedmička, ale nevadí. Alespoň se mi splní to, co už dlouho plánuju, zmlátím Attilova kluka,“ citoval deník Sport slova Karlose Vémoly.

„Protože, věřte tomu, nebo ne, myslím, že Poláka porazí. Co je ale výhodou pro mě, že už mi Pirát nikam neuteče. Sice to s ním nějakou dobu nebude k vydržení, protože bude chodit s prozatímním titulem, ale všichni normální lidi budou vědět, že když šampion nemůže, tak má ten titul on. Aspoň ho budu moct pak zmlátit a titul si vzít zpět. Já vlastně budu Pirátovi i fandit. Jít s Polákem nebude pro Česko-Slovensko takový zápas, jako když půjdu s Pirátem ke konci roku já a zavřu mu hubu, takže se na to těším,“ dodal Vémola.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Top
Inline Feedbacks
View all comments
Emil
18 dní před

Další oběť pro Karlita

Radek
18 dní před

Nevím proč jen prozatímní titul, však Karlos není šampion když se o pás sám připravil. Každopádně PIRÁT má velkou šanci být dalším kdo může TERMINÁTORA porazit . On nebo už jen PATRIK KINCL , nikdo jiný tady nejspíše KARLOSE ohrozit nemůže. Je to jen můj názor a žádný hate!

Petr
18 dní před
Reply to  Radek

Mrkni na Letem, svetem MMA, tam to Novotny popsal vsechno.

3
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue