karlos vemola titul stvanice

Vémola: Že bojuju, jako když se mazlím se ženou? Piráte, za ty blbý kecy tě umlátím hned v prvním kole!

Nevraživost mezi Karlosem Vémolou a Samuelem Krištofičem nabírá na obrátkách. Samuelovo přirovnání, že styl boje připomíná od Karlose milování, nezůstalo bez odezvy. Terminátor slibuje hodně rychlý konec!

„Píšete, že vás strašně mrzí, že na Štvanici jste si koupili lístky kvůli mně, ale bude tam ten blbec Pirát. Nemusí vás to vůbec mrzet. Pojďte tam se mnou a pojďte mu se mnou fandit, protože já mu upřímně a od srdce budu fandit, aby to vyhrál, protože pak ho OKTAGON přestane schovávat a já ho za ty hloupé kecy budu moct naprosto legálně a brutálně zmlátit. Strašně se na to těším. On bude ta moje motivace, jak se co nejdřív dostat po zranění zpátky,“ reagoval na Pirátovo vyjádření Vémola.

A aby toho nebylo málo, slíbil Pirátovi opravdu hodně velkou nakládačku. „Jestli si myslíte, že jsem porazil Ďatelinku a Mikuláška rozdílem třídy, tak uvidíte, co udělám s Pirátem. Já vám zaručuji, že ho zmlátím v prvním kole. Jako, že se Terminátor jmenuju, tak ho škrtit nebudu, ani kdyby o to prosil. Já ho tam umlátím a potupím. Ta jeho malá hvězdička, která teď stoupá díky tomu, že bude zápasit s Vémolou, brzy zhasne,” dodal Karlos.

Vypadá to, že pokud skutečně dojde na bitvu mezi Pirátem a Terminátorem, tak bude hodně vyhrocená. Jenže pokud chce slovenský bojovník poměřit síly s českou jedničkou, bude muset nejdříve porazit Poláka Naruszczku. S tím se utká jako náhradník za Terminátora už 24. července na pražské Štvanici.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue