Naruszczka Vemola

Vémolo, jsem tvoje noční můra! Otestuju tvoji skleněnou bradu, slibuje Naruszczka

Titulová bitva mezi Karlosem Vémolou a Marcinem Naruszczkou se blíží! Síly poměří už 24. července na turnaji OKTAGON 26, který se uskuteční na pražské Štvanici.

Promotéři slibují parádní podívanou, kterou by si prý neměl žádný fanoušek MMA nechat ujít. Co vzkazuje polský zápasník Terminátorovi?

Už za dva týdny bude moct Karlos Vémola vybojovat zpět svůj pás šampiona, o který přišel kvůli nesplněné váze v zápase s Milanem Ďatelinkou. A i když není Terminátor zdravotně úplně fit, protože se stále dává dohromady z operace ramene a navíc ho trápí zánět lokte, nic jiného než výhru si nepřipouští.

Jenže Naruszczka to vidí jinak. Na Vémolu si věří, což se potvrdilo i v promo videu organizace OKTAGON. „Kájo. Karlosi. Slyšíš mě? Vémolo? To jsem já, tvoje noční můra. Vidíme se v oktagonu, kde otestuji, jak tvrdou hlavu a skleněnou bradu máš,“ řekl ve videu.

Nutno dodat, že Karlos Vémola je v souboji velkým favoritem. O výhře proto nepochybuje, nedávno dokonce prohlásil, že by chtěl získat titul šampiona i v těžké váze. Rád by si to proto rozdal s těžkotonážníkem Martinem Budayem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue