Mediální chca*ka Jakub Štáfek chce zápasit s Jonem Mariánkem! Přijme manažer Jakea Paula výzvu?
jakub stafek mma

VIDEO: Mediální chca*ka Jakub Štáfek chce zápasit s Jonem Mariánkem! Přijme manažer Jakea Paula výzvu?

Tak tohle asi čekal málokdo. Jon Mariánek nedávno neúspěšně vyzval rappera Ektora, který na výzvu vůbec nereagoval. Ale smutnit nemusí. Vyzval ho herec Jakub Štáfek, tedy Lavi z Vyšehradu, který má za sebou jeden vyhraný zápas v MMA. Zvedne Jon hozenou rukavici?

Jakub Štáfek poslal výzvu

„Nazdar Honzíku, ty mě asi nebudeš znát, jmenuji se Jakub a já jsem takový klasický líný Čecháček. Taková mediální chcanka. Já jsem tě taky neznal, nicméně jsem si tě v poslední době trochu nastudoval. Čeho jsem si však všiml, je to, že ty máš evidentně rád bojovky. Pořád někoho vyzýváš na souboj, ale on to nepřijímá. Věc se má tak, že já mám pod OKTAGONem domluvený ještě jeden zápas. Tak jsem si říkal, zda bychom si to nepinkli spolu. Můžeme jít podle pravidel MMA, což mi však Ondra Novotný říkal, že nepřijmeš, protože to na tebe bude moc tvrdé, což chápu. Tím pádem bychom mohli jít podle pravidel boxu,” zveřejnil Jakub Štáfek na svém Instagramu.

Youtuber Jake Paul hýbe světem bojových sportů. Po knokautování Bena Askrena je po něm nejen v médiích pořádný hlad. Na stůl mu přistálo spoustu zajímavých nabídek od profesionálních zápasníků, kteří se s ním chtějí utkat.

A to hlavně kvůli výdělku, který si kolikrát nevydělají ani za celou kariéru. A jak je vidět, větší pozornost už začal budit i jeho manažer Jon Marianek. Bude mu Štáfek stát za odpověď?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jakub Štáfek (@jakubstafek)

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin