Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Viktora Peštu čeká bitka s Brazilcem z UFC. Zvládne to?

Je to tu. Po více než roce uvidíme Peštu zpět v kleci. Postaví se proti bývalému zápasníkovi UFC, osmatřicetiletému Ildemarovi Alcantarovi, který si v nejslavnější organizaci světa připsal ze sedmi zápasů čtyři vítězství.

Ildemar Alcântara je univerzální bojovník, který je nebezpečný na zemi i v postoji. Je držitelem černého pásu BJJ a na svém kontě má jedenáct ukončení na KO/TKO. Souboj se odehraje v polotěžké váze a jednoduché to mít Pešta určitě nebude.

Naposledy jsme Peštu viděli zápasit na turnaji OKTAGON 15, kde v titulovém zápase překvapivě nestačil na Michala Martínka. Šel proto o váhu níže, kde chce porazit každého, koho mu postaví do cesty. Už několikrát se vyjádřil, že by si to rád rozdal i s Karlosem Vémolou, který je ale jiného názoru, a o souboj s Viktorem nemá ani nejmenší zájem.

V těžké váze byl Pešta obávaným bojovníkem. Zápasil s takovými jmény jako Marcin Tybura, Alexey Oleinik, Alecender Emalienko nebo Derrick Lewis. Z patnácti zápasů ukončil jedenáct soupeřů před limitem. Nejsilnější je na zemi, libuje si v submisích, ale překvapit umí i v postoji. Otázkou zůstává, jak se mu bude dařit v polotěžké váze.

I když jeho soupeř Alcantara své poslední dva zápasy prohrál, na jeho nebezpečnosti a zkušenostech mu to rozhodně neubírá. V žebříčku polotěžké váhy patří dokonce mezi nejlepších 150 nejlepších bojovníků světa. Na turnaji OKTAGON 20, který se uskuteční už 30. prosince, nás tak čeká atraktivní bitva dvou bývalých zápasníků UFC. Pro oba bojovníky je výhra důležitá.

Viktor Pešta nastoupí v organizaci Oktagon MMA

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin