vemola
Foto: Instagram/OKTAGON MMA

Vítěz bere vše! Jak na to Pirát přistoupí, klidně budu v hostujícím rohu, sdělil Vémola

Karlos Vémola bude přeci jen nakonec schopný kývnout na podmínku, že do zápasu se Samuelem Krištofičem nastoupí jako vyzyvatel. Pirát tomu bude muset ale něco obětovat.

Jelikož Terminátor neuznává Piráta jako legitimního šampiona, nehodlá mu v Praze na OKTAGONu 30 vzdávat hold tím, že do zápasu proti němu nastoupí do klece jako vyzyvatel, tedy jako první. Místo toho dokonce navrhoval, aby si organizace za něho našla náhradu, pokud jeho prosba nebude vyslyšena.

Protože se jedná o nelehkou situaci, z níž zatím OKTAGON ani Krištofič nechtějí ustoupit, navrhl Karlos ještě náhradní řešení, při kterém by se nemuselo nic měnit. Postačí pouze, pokud jeho protivník na svou výhru vsadí celou svou výplatu.

„Ideální by bylo, kdyby Pirát kývl na to, že vítěz bere vše. Před Vánocemi by se mi to hodilo, stejně si za ty výkony, které tu předvádí, hovno zaslouží. Já jsem plně otevřený tomu, že si vítěz vezme výplatu soupeře,“ navrhl Vémola během živého vysílání na svém Instagramu.

„Piráte, nastoupím tedy v modrém rohu, ale vítěz shrábne všechno. Až si vezmu tvoji výplatu, tak ji dám k Vánocům na nějaký dětský domov. To je jediná věc, při které ze své podmínky uhnu – kdyby to bylo pro něco dobrého,“ přidal Terminátor, kterého by neutěšilo ani to, kdyby mu organizace zdvojnásobila jeho normální výdělek. Prostě chce Krištofiče připravit buďto o výhodu červeného rohu, anebo o mzdu ze zápasu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin