Za Ragozinem poletím, když mi Rusové pořádně zaplatí! ujišťuje Vémola

Za Ragozinem poletím, když mi Rusové pořádně zaplatí! ujišťuje Vémola

Zápas mezi a Karlosem Vémolou a ruským zápasníkem Mikhailem Ragozinem je na spadnutí. Oba bojovníci jsou pro, a tak zbývá doladit jen konkrétní podmínky. Jak to vidí Terminátor?

„Já budu zápasit o titul OKTAGONu ideálně už na Štvanici. Pokud se Ragozin dohodne s OKTAGONem, tak samozřejmě budu rád. To už je na manažerovi Ragozina a Ondrovi Novotném, jak moc tenhle zápas chtějí. Pokud k dohodě nedojde, tak mě OKTAGON ujistil, že mě do Ruska pustí. Rusové by však měli vědět, že se velké světové zápasy dělají za velké peníze. Nemohou mi nabízet menší výplatu, než dostávám v Čechách. Mám tu plno fanoušků, kteří mě podporují. Jestli si myslí, že budu zápasit v Rusku, kde na mě budou pískat a bučet, za méně peněz než tu, jen kvůli nějakému hajpu, tak na to můžou zapomenout,” vysvětlil Karlos Vémola během živého streamu s fanoušky.

Ondřej Novotný potvrdil, že OKTAGON se bude snažit s Rusy dohodnout a uspořádat souboj v Česku. Vše bude záležet na tom, kolik si Rusové řeknou. RCC delegace má cestu do ČR naplánovanou na konec dubna, tak se snad dozvíme něco více.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue