Na druhý zápas Karlos Vémola vs. Attila Végh brzy dojde.

Začíná se rýsovat odveta Attila Végh vs. Karlos Vémola! Vrátí Terminátor úder?

A je tu! Karlos Vémola pokosil vše, co se mu připletlo do cesty a na československé scéně nezůstal žádný schopný zápasník, kterého by neseřezal jak žito. Už tu není nikdo, s kým by se mohl měřit. Až na jedno jméno – Attila Végh. Bojovník, který vzal Terminátorovi v Zápase století vše. Dojde na odvetu?

Jak se říká, prachy se musí točit. Ví to Karlos, ví to OKTAGON, a samozřejmě i Végh. Možná kolem toho budou hrát ještě chvilku divadélko, ale hned, jak to půjde a přijde první větší rozvolnění, tak se dočkáme odvety mezi Attilou a Vémolou. Koneckonců už o tom otevřeně mluví i vedení OKTAGONu.

Organizace OKTAGON MMA chystá velký zápas!

Karlos Vémola vs. Attila Végh 2!

„Asi můžu říct, že jsme o tom mluvili s Attilou a jeho týmem. Bylo to relativně nedávno, ale konkrétní kroky, sumy, částky, dohody a datumy nepadaly. V každém případě už jen ta debata byl posun,” prozradil Pavol Neruda na pozápasové tiskové konferenci OKTAGON 22. „Velký posun,” potvrdil spolumajitel organizace Ondřej Novotný.

Není se čemu divit, OKTAGON je zlatý důl a jen blázen by zlatou krávu nedojil. Odvetný Zápas století by přitáhl rekordní počet diváků, a spolu s nimi by přišly i rekordní zisky. O tom, že odveta přijde, nepochybuje snad nikdo. Otázkou zůstává, kdy to bude…

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue