Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Žádný Vémola, v Oktagonu jsem králem já! vzkazuje Attila Végh
attila vegh vyhra

Žádný Vémola, v Oktagonu jsem králem já! vzkazuje Attila Végh

Attila Végh zdůrazňuje, že v Oktagonu je jenom jeden král, a tím Karlos Vémola rozhodně není.

Český Terminátor se aktuálně nachází na misi, na jejímž konci se pokusí napravit svůj jediný rest z posledních let, a tím je porážka s Attilou Véghem. Momentálně se Karlos nese na působivé vlně čtyř výher v řadě a v merku má i výhru pátou. On sám však prohlašuje, že je připravený porazit každého, kdo se mu postaví do cesty, jen aby si s Attilou vynutil odvetu.

„Nejprve chci zpátky svůj pás ze střední váhy a pak budu chtít i pás váhy polotěžké,“ oznamoval už několikrát v minulosti Vémola, který tímto tahem plánuje Oktagon postavit do slepé uličky. „Végh pak nebude mít jinou šanci. Buďto mi bude čelit, anebo se zbaběle vydá na útěk,“ popichoval, přičemž ve svém tradičním stylu nezapomněl podotknout, že v Oktagonu je jenom jeden král, čímž pochopitelně myslel sebe.

Podobná prohlášení jsou od Karlose už velmi známá a jak se zdá, tak i velmi účelná. Slovenský bijec to přeci jen nevydržel a musel na ně ve stručnosti reagovat. „Král je jen jeden, někdo se zmýlil,“ poznamenal bývalý šampion Bellatoru, který tuto skutečnost podkládal fotkou trička, na němž je tento nápis i s Attilovou fotkou.

Attila Végh chystá návrat

Provokace obou bojovníků tedy stále neutichají, až je díky tomu ve vzduchu opět cítit jisté napětí, které by nás mohlo přibližovat k odvetě. O té dokonce promluvil i Pavol Neruda, spolumajitel organizace Oktagon MMA.

„Nejspíš mohu prozradit, že jsme s Attilou o odvetě už mluvili. Bylo to poměrně nedávno, ovšem žádné konkrétní informace, jako je suma, termín či datum, zatím nepadly,“ nastínil Neruda, podle něhož už jenom tato konverzace byla značným posunem ke kýženému reparátu „Zápasu století“.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin